Ombia

Ár:   299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   300 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Loona, Módosítva: 2020. június 11.

Kiszerelés:   300 db
Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Megújult változat!

A fültisztító pálcikánk műanyag helyett már alternatív anyagból, FSC-tanúsított papírból készül. Ezzel éves szinten körül-bell 24 tonna műanyagot spórolunk.

Virág-os

2020. június 10.

A nyitó-zárófedele egyszerre telitalálat és rettegés a tönkretételtől. Egy erősebb nyomástól oda lehet, illetve van, hogy másodpercekig elszóakozom azzal, hogy tökéletesen visszazárjam. Az alapötlet viszont abszolút támogatandó.

A doboza stramm, elsőre utaztattam és azóta is majdnem olyan, mint a boltban volt. Gondolom mindenféle dekorpapírral kapható. Nekem flamingós van.
Nagyon örültem neki, hogy papírpálcikásat kaptam ajándékba. *-*
Imádom.

A minősége nagyon jó, remélem ez is marad, illetve sose vonják ki majd a forgalomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

Nagyon örültem neki, hogy papírpálcikásat kaptam ajándékba. *-*
Imádom.

Natalie

2019. szeptember 3.

Nekem jobban bejön mint a műanyag. Nyilván dob rajta a tudat is, számomra fontos dolgok ezek.
Ud:nem csak a tudat. Merevebb,biztosabb a tartása,így mint a funkcióját nézve,mint sminkelésnél ügyesebb,kézreállóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. július 29.

Szerintem már csak ez a környezetbarát verzió kapható, értelemszerűen én is ezt "dicsőítem", ami már nem műanyag, hanem papír pálcákkal készül.
Vallom, hogy a kis dolgok nagy jelentőséggel bírnak a mindennapokban, és ilyen az ombia fültisztító pálcikája is.
A vatta nem jön le róla használat közben és a papír pálcákért is csak dicsérni lehet az Aldi-t.
Amíg ilyen marad a minősége, biztosan nem nyúlok más után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 29.

Amíg ilyen marad a minősége, biztosan nem nyúlok más után.