Ombia

Ár:   500 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   1 liter   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2016. október 10.

Kiszerelés:   1 liter
Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Fürdőtermékek

Élmény vele a fürdés, egyaránt ápolja a testet és a lelket. A különleges fürdési élményt nyújtó Ombia krémfürdő tejproteint és mandulakivonatot tartalmazó összetételének köszönhetően tisztítja és intenzíven ápolja a bőrt. Bőrbarát és hidratáló hatású összetevői egyensúlyban tartják a bőr nedvességtartalmát, így védik a kiszáradástól. Zuhanyozáshoz is használható.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

tthfnn

2017. július 1.

Nagyon jó az illata, mikor fürdök vele egy ideig nagyon jó, törölközés után, de utána úgy érzem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

LSTE

2017. január 1.

Az illata nagyon jó, hasonlít a Nivea kókuszos tusfürdőjére. Nagyon folyós és szárít is, de ez engem nem zavar, mert zuhanyzás után úgyis testápolózok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 1.

Yubiri

2016. szeptember 28.

Zuhanyoztam vele - szárít!
Most folyékony szappannak használom - szárít!
Az illata kellemes, de olyan a nyakam/kezem tőle, mint a smirgli.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Zuhanyoztam vele - szárít!
Most folyékony szappannak használom - szárít!
Az illata kellemes, de olyan a nyakam/kezem tőle, mint a smirgli.