Best of Beauty 2019

Ombia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   3 x 4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Evie, Módosítva: 2015. október 5.

Kiszerelés:   3 x 4,8 g
Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ajakápoló makadámia olajjal, shea vajjal és E-vitaminnal gazdagítva

pandahapci

2018. január 27.

Mézes-dinnyés változatát szereztem be, kellően hidratált, de semmi több. Az árát bőven megéri, jobb mint a Rossmann saját márkás ajakbalzsamok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

CsengeJV

2017. november 11.

Teljesen rendben van :) Szerencsére nálam nem gond, hogy három van egy csomagban, mert rohamosan szoktam az ajakápolókat felhasználni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

ebabucci

2015. október 1.

Nagyon jól hidratál, jó illata (ez vaníliás, teljesen labello-s), állaga van, ha náthás vagyok, az orrom környékét is szoktam vele kenni, egész tartós, és rengeteg.
Talán kicsit hátrány, hogy 3 db van belőle, mert nem tudom, meddig tartható el akár hűtőben is. Ár/érték arány csúcs zseniális

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 1.

Evie

2014. december 22.

A hidratáló hatása tökéletes, az illata tökéletes, az állaga tökéletes, akárcsak a csomagolása.
Hosszan tartó hatása van (hosszabb, mint a Labelloé,rajtam legalább is). Én többet biztos, hogy nem veszek más márkájút, mert ez mindent lepipál eddig, még akkor is, ha az árát nem nézem. Ráadásul az összetevői is mérföldekkel jobbak, mint a társaié.
3 db-ot vásároltam 499 Ft-ért.
Ár-érték arány: tökéletes. :)

Újraveszem (bár egy csomó idő lesz, mire 3 elfogy:)), és más illatot is ki fogok próbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 22.

3 db-ot vásároltam 499 Ft-ért.
Ár-érték arány: tökéletes. :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!