Ombia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Cipriana, Módosítva: 2016. május 3.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

rocksteadycat

2014. július 11.

Férjem használja, még a leégett bőrét sem bántotta. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

Férjem használja, még a leégett bőrét sem bántotta. :)

Cipriana

2013. november 6.

Régi klasszikus!:) Finom tisztaságillata van és kíméli az érzékeny bőrömet, ráadásul hatalmas kiszerelés nagyon jó áron!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 6.

Orsyna

2013. szeptember 12.

Hú egyszer vettem ilyet mert allergiás voltam kipattogott a bőröm valószínüleg a naptejtől,és ezért ilyet használtam akkoriban.gél állagú ha jól emlékszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

Pampilla

2013. február 14.

Eleinte nehéz volt megszoknom,hogy igazából semmi illata nincs,de legalább bármilyen parfümöt lehet használni utána,és nem befolyásolja annak kibontakozását.Nekem nem érzékeny a bőröm,mégis azt érzem,hogy jót tesz neki,amikor ezzel zuhanyozom.De azért utána nem árt testápolót is használni.Egyébként az Aldiban nagyon szuper dolgok vannak,sokan nem merik kipróbálni őket,pedig igazán érdemes.És nem is drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 14.