Ombia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   150 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ada, Módosítva: 2011. december 27.

Kiszerelés:   150 db
Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Egyéb

Nem tartalmaz alkoholt és bőrbarát pH értékű.

Kiszerelés: 150 db/ csomag

molbolesy

2012. március 6.

A kiszerelés praktikus, de nem igazán nedvesek a lapok, úgyhogy tisztítani annyira nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 6.

Széncinke

2012. február 3.

Kéz, arctisztításra szoktam használni, kellemes illata van, puhább utána a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 3.

Kéz, arctisztításra szoktam használni, kellemes illata van, puhább utána a bőr.

Hidratálók: Propylene Glycol