Ombia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: motyor, Módosítva: 2015. szeptember 30.

Lelőhely:   Aldi

4 szín (nagyrésze csillogós) van egy átlátszó tartóban + egy kétvégű applikátor.

Hilarie

2016. szeptember 11.

Én a 09 magic glamour árnyalatban vettem meg, fehér, fekete és két szürke árnyalat van benne. A pigmentáltsága nem rossz, de én valahogy nem tudok dolgozni vele. És nagyon-nagyon csillog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

bobika94

2013. december 15.

Én nem tudom, hogy mi volt az árnyalata neve, de egy fekete-sötétszürke-szürke-fehér 4es volt. Én kifejezetten szerettem, a fehér volt kicsit gyengébb, de azt nem nagyon használtam. Inkább a feketét és a szürkét. A bajom csak annyi volt vele, hogy elkenődött egy idő után. De ettől függetlenül én megadom rá az 5*-ot. Újravenném, ha nem lenne másik 2 fekete szemhéjfestékem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 15.

BabyDoll

2013. január 31.

Úgy látom nem vagyok egyedül!
A hétvégi pakolgatásból, fertőtlenítésből ezúttal nem maradt ki az (okkal) száműzött dolgok fiókja sem, és sikeresen szembesültem a néhai Aldis ámokfutásom terméseivel. Konkrétan három (igen, 3) ilyen szemhéjpúderrel (név szerint: 05 lilac blossom, 06 smoothie grey, 07 carribean sea) - ez történik ha a mohóság pillanatnyi zavarodottsággal társul...
Azért dicséretes, hogy minden szépen be van csomagolva, dobozolva, (nem járkálnak bele illetéktelen kis kezek), de így csak otthon ért a meglepetés.
Próbáltam nagy nehezen pigmentációt előcsalogatni az ötforintos nagyságú kis szemhéjpúderekből; mit is mondjak, kigúnyolva és becsapottan éreztem magam, mint amikor pár éve egy duty free-ben egy Chanel pirosító műanyag másában forgattam az ujjaim, csodálkozva, hogy semmi nem történik. Nos, csak egy leheletnyivel több sikerrel jártam. 2013 van, új kezdet, pozitív gondolkodás felkiáltással, nézzük a dolgok jó oldalát: 1. legalább nem műanyag, 2. nem fizettem értük csillagászati összegeket, 3. a száműzött dolgok fiókjának mi értelme lenne tartalom nélkül? :)
Szerintem ezt hagyjátok az Aldiban, jó helyen vannak ott; de a szájfényekre csapjatok le!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

Úgy látom nem vagyok egyedül!

Kmanci

2013. január 18.

Rokonoktól kaptam évekkel ezelőtt, akkor szerintem nálunk még Aldi sem volt. Külföldről hozták, nem is volt ismerős számomra a márka, most is véletlenszerűen találtam rá itt az oldalon. Egy arany-bézs-világoskék-sötétkék négyesem van. Nagyon kemény, ecsettel szinte fel sem lehet venni, csak szétporolni legfeljebb. A másik ami szörnyű benne, hogy csomókban összeáll már felkenéskor, egyáltalán nem lehet szépen eldolgozni. Az applikátora az egyből kuka, mint ahogy általában minden más applikátor. Ha nagy nehezen sikerül felvenni ecsetre, és felvinni szemre, ott sem szép. Egyrészt halvány, egyáltalán nem intenzív a színe, a sötétkék lett világos a szemhéjamon. Az aranyt képtelenség felvinni úgy, hogy látszódjon a színe. A világos bézs még tűrhető is egy enyhe highlighternek pl. szemöldökcsontra, a világoskék pedig emlékeim szerint nagyon porol, hullik, színe szintén nincs. Szóval nálam valahol áll a polcon, nem barátkoztunk össze és szerintem nem is fogunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

motyor

2012. december 18.

Amikor megnyílt a környékünkön az Aldi, mindenki azt mondta h micsoda minőségi német termékek vannak ott... Hát én első vásárlásra gondoltam a kozmetikai pultból próbálok be valamit, így le is csaptam egy fehéret, szürkéket és feketét tartalmazó szemhéjfesték pakkra. Óriási baki volt.

Sajnos alig marad meg a szemhéjon. Szinte egyáltalán nem tapad, nagyon gyenge a fedése, lehullik. Azóta fogadtam meg, h noném sminkterméket az életben többé nem veszek.

UPDATE:
Újra elővettem, hogy végre eldöntsem kidobjam-e (mert nem szeretek sminktermékeket kidobni, de egyszerűen nem akarom már kerülgetni), és újra csalódást okozott. Egyrészt a csillogása hihetetlenül közönséges hatású, másrészt felvitel közben potyog mindenhová. Nem tudom, hogy ez miért van, de úgy megtapad a fekete és a sötétszürke szín, hogy satírozással maximum halványítani lehet, de füstösíteni nem (--> foltos és haloványka lesz). Ergó eldőlt a sorsa: útilapu!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 18.

UPDATE:

godori

2012. július 2.

Szerintem nem olyan rossz, bár a 4-ből 3-nak nem túl erős a fedése de hétköznapra nekem pont elég

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

margit4444

2012. március 2.

Sajnos tényleg nem a legjobb választás. Nekem is a barna-lila paletta van meg, de nem igazán jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 2.

Csilluska

2012. február 20.

Ajándékba kaptam a 05 Amethyst Eyes nevű változatot, és nagyon örültem neki, mert éppen lila és rózsaszín szemhéjpúdert akartam venni, és ebben a verzióban megvoltak ezek a színek. Sajnos csalódnom kellett, mert tényleg alig látszik valami belőlük a szemhéjon. Jó, hogy nem adtam ki rá pénzt, mert csak felesleges pénzkidobás lett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 20.

stilusnaplo

2012. január 26.

Én is bedőltem egy csodás lilás négyesnek... Egyrészt nagyon nehéz fölapplikálni a szemhéjra, hull is szanaszét, ami meg fönt marad a bőrön, annak egy idő után megváltozik a színe.. Kár, hogy nem lehet mínusz pontot adni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 26.