Ombia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: DFI, Módosítva: 2013. szeptember 7.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

A trópusi kókuszillatú, ragyogó összetételt kifejezetten a napi hidratáló ápoláshoz alakították ki. Megőrzi a bőr rugalmasságát, és 24 órán át nedvességgel látja el. Ápoló hatás a bársonyosan puha és igézően ragyogó bőrért. Gyorsan beszívódik, anélkül, hogy zsírosítaná a bőrt.

ilex3

2014. július 29.

Nagyon jól hidratál, nagyon jó az illata! Nem izzadok a krém vastagsága miatt, ami nyáron nem egy hátrány :) Maximálisan meg vagyok elégedve vele! Rengeteg a csillám benne, de nekem nagyon bejött, főleg ha szépen le van sülve az ember! Engem megállítottak amiatt,hogy mit használok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

black_cico

2013. november 24.

kókusz illatúnak van titulálva, de én pudingnak érzem :D mondjuk a környezetemben mindenki oda meg vissza van az illatától, imádják.. érdekes nekem annyira nem jön be, de fő a köz ízlése! :) az állaga nagyon minőségi, tökéletesen beszívódik, semmi zsíros v ragacsos érzés, ugyanakkor tökéletesen hidratál, egy a baj vele, amiért egy csillag mínusz, h (bár én voltam a hülye, mert a csillámosat választottam belőle, pedig volt sima is az vmi trópusi illatú), ez túl csillámos, így a használatát lekorlátoztam buliba, v nyár estére, és kizárólag lábra, mert milliónyi nagyon fénylő ezüst csillámról van szó, amitől diszkógömb leszel :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 24.

juccjucc

2013. október 29.

Az illata mennyei kókuszos vaníliás.De ez a rengeteg csillám:S Ha tudtam volna meg se veszem:S Úgy ragyog tőle az ember mint Edward a napon:S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 29.

DFI

2013. augusztus 31.

Véletlenül, a gyerkőc által került a kosaramba az Aldiban. Nagyon sok a csillám benne, kókuszos-vaníliás illata van, szerintem elég jól hidratál. De tényleg túl sok ez a mennyiségű csillám, nem elszórtan egy-kettő, hanem rengeteg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 31.