Omerta

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Cintia89, Módosítva: 2016. május 18.

A Valentino Valentina parfüm utánzata.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Gabria

2019. október 9.

Én ha jól emlékszem a Kikben leltem rá és azonnal elvarázsolt ez a rózsás megjelenés, annyira csodás. Aztán kipróbáltam, és nekem az illata is tetszett, nekem bejött. Azóta is használom, már alig van az üvegben. 100 ml, úgyhogy jó sokáig elég, az biztos. Amit viszont észrevettem sok olcsóbb parfümnél, hogy sajnos a pumpája egy idő után szereti bemondani az unalmast. Ennek is kezd elromlani, amit eléggé sajnálok és miután már elromlik vége, nem tudjuk belőle kiszedni a kellemes illatot, amit úgy szeretnénk. Ezzel lehet érdemes volna mit kezdeni a gyártóknak, mert ez bosszantó. Emiatt kapja meg tőlem a 4 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Brigitt

2018. január 19.

Nagyon tetszik az illat,egyszerűen kellemes, gyümölcsös virágillat hétköznapi használatra. Kicsit hasonlít a Valentino Donna -hoz, jellegében olyan. Nekem bejön, egyetlen kifogásom van: nem tartós 1-2 óránál többet nem bír ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 19.

BrittaCooper

2017. július 29.

Wow. Nem ismerem az eredeti illatot, de ez a kompozíció érdekes. Tényleg csak ennyivel tudom jellemezni, mert nem is gyümölcsös virágos, édeskés, de nem is megy át a férfias vonalba. Inkább olyan érett, kifinomult aromája van, nem szabad hirtelen beleszagolni az illatfelhőbe, és nem is szabad túlzásba vinni a fújkálást mert veszít az értékéből. Szerintem. :D Egyenlőre ismerkedünk, nem tudom eldönteni, hogy az én illatom legyen e, és egyáltalán milyen alkalmakkor használjam. Az üvege mesés, de nyilván nem ez a fő szempont.
Illatkreálmányként szerintem zseniális, nem tucatillat, nekem speciel annyira még nem nyerte el a tetszésemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 29.

Cintia89

2017. április 6.

Nagyon szeretem, jó illata van, de a pumpája elromlott és csak nehezen jön belőle amikor már a háromnegyed elfogyott. Az üvege nagyon szép, sokáig kitart, de az illata nem tartós csak reggel szoktam érezni mikor befújom magam. Így 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.