Omerta

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Naspoja, Módosítva: 2020. október 1.

DKNY Be Delicious parfüm utánzat

Naspoja

2020. szeptember 25.

Oda vissza vagyok az eredetiért, és sokáig kitart a nagy kiszerelése de csak úgy az élvezetért otthonra sajnálnám. Szerintem nagyon hasonlít az illata az elején, tehát megkülönböztethető de felismerhető teljesen, a különbség akár bőrtípusok közti eltérésnek is betudható lenne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 25.