Omerta

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: nagyerika28, Módosítva: 2015. július 16.

Vanilla Fields by Coty parfüm utánzat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Kuro

2017. október 1.

Fújás után fojtó szaga van, olyan alkoholos, de 5 perc alatt elillan. Egy fél napot simán kibír, de a bőrömön még este is érzem, pár napos használat után pedig pl. az én sálamba teljesen beleivódik, úgyhogy szerintem nagyon tartós. Az illata nekem édes, vaníliás, néhány ismerősöm szerint kicsit arra a vattacukros parfümre emlékeztet (amit mondjuk kifejezetten utálok. :D) 1000 Ft alatt volt, egy noname kis illatszeresben, és bár drogáriákban is kerestem vaníliás parfümöt, ezt találtam a legfinomabbnak - és a legolcsóbbnak. Egy éve megvan, ősszel és télen használom, minden nap, és még több, mint a fele megvan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.