Omnia Profumi

Ár:   58 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Cherry Garden, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Milka71, Módosítva: 2021. február 3.

Ár:   58 500 Ft
Lelőhely:   Cherry Garden, online

Fejjegyek: fekete bors, szerecsendió

Szívjegyek: nőszirom, füstölő

Alapjegyek: tonkabab, fás jegyek, vetiver, ámbra

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Torpece

2022. október 7.

Egy véletlen hozott össze ezzel az illattal és talán nem ok nélkül. Az Omnia Profumi háznak eddig csak a metal line illatait ismertem, nagyon meg is kedveltem őket úgyhogy valami hasonlóra számítottam. A Cherry szinte költői hasonlatait, illatjellemzését én sajnos megközelíteni sem tudom, de saját tapasztalatom nagyon szeretném megosztani. Ennek a sorozatnak egyébként két tagja van csak, mindkettőt unisex illatnak tünteti fel a fragi, ami szerintem csak erre az illatra igaz. Fás, fűszeres, íriszes illat némi porossággal amiről így összességében nekem egyik kedvenc illatházam ugrott be azonnal. Ormonde Jayne Nawabh of oud illata hasonlít hozzá, egészen pontosan az Ormonde Jayne illatok dns-ét véltem felfedezni benne. Sajnos csak 100ml kiszerelésben kapható, ami számomra rengeteg lenne. Minőségi, tartós illat, nem tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. október 7.

Milka71

2021. január 30.

Az Evodia jelentése Görögül "Illat", és az Omnia Profumi csapata "időgépnek" hívja, mert van benne valami misztikus. Az illat varázslatosan átviszi az azt viselő embert bármilyen időpontra és térre, emlékeztetve őket a múltra.
A tömjén játszik fő misztikus szerepet az illatban ami fűszerekkel van elbájolva, Alapja szürke és száraz fás alap, kissé porított irisz gyökérrel.
Egy igazán meditatív csábítás.
Abszolút téli illat, testet-lelket melengető fűszeres finomság.♥️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 30.

Egy igazán meditatív csábítás.
Abszolút téli illat, testet-lelket melengető fűszeres finomság.♥️