Omorovicza

Ár:   24 500 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo95, Módosítva: 2018. szeptember 10.

Ár:   24 500 Ft
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Mindennapi testápolás egy csipetnyi extravaganciával

A termék méltányos kereskedelemből származó nádcukorral távolítja el az elhalt hámsejteket, és finomítja a bőr textúráját. Az erőteljes gyulladáscsökkentő hatású arany segít begyógyítani a mikrosérüléseket, míg a virágokból származó olajok egyedülálló keveréke mesés illatot ad a terméknek.

Cseniko

2019. január 11.

Nagyon vágytam erre az Om. termékre (is😅), így 30%-os akcióban lecsaptam rá...de nem felhőtlen az örömöm...

Gyönyörű maga a csomagolás, felbontva is szemet gyönyörködtető aranyló világosbarna és csodás fahéjas illatú a termék...de valójában csak nagyszemű barnacukor.

Leírása szerint, zuhanyzás közben a nedves bőrön körkörös mozdulatokkal, a száraz részekre koncentrálva(lábak, térd, könyök) finoman bemaszíroztam, majd leöblítettem.

Illata tényleg egy álom, aki kedveli a fahéj illatát azt leveszi a lábáról...viszont fájdalmasan kirepesztette a könyököm és hófehér repedezettre szárította a lábszáram!!! Ekkor még gyanakodgam az YR mangós tusfürdőmre is és igen, ő is ludas volt a dologban, de tovabb 2 használat után is szinte ugyanez történt! (Pedig még kevesebb termeket még óvatosabban alkalmaztam.)

Azt gondolom a tél egyáltalán nem az ő időszaka! Tavasszal megújulni, napozás előtt a bőrt felkészíteni, vagy nyári esetleges bőrégést-hámlást rendbetenni jó lehet.
Félretettem. Addig is a férjemen használom aki imádja! (De lehet csak azért mert én fürdetem vele😅)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

Squalane eo 1 0