One Direction

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, Módosítva: 2019. április 23.

Fejjegyek: mandarin, olasz szerecsendió, sárgabarack.

Szívjegyek: frézia, gardénia, napsütötte jázmin

Alapjegyek: indonéz pacsuli, madagaszkári vanília, borostyán

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

vanillacaramella.sweet

2019. április 12.

Sokáig szemeztem vele, majd vettem egy 1ml-s mintât belőle.
Felkenêskor èdes, meleg, picit fűszeres, halovąnyan kakós, de jobban vaníliås-pacsulis-fűszeres az összes benne lêvő fehêr virąggal együtt.
Egyik oldala, az êdes, puha, krêmes, az nagyon tetszik, de a fűszeressêge a virągokkal rajtam valahogy nem is tudom, nem illik úgy össze. Barackot nem êrzek olyan direkten, de van gyümis enyhe beütêse.
Tartósnak mondhatom (kb 6-8óra), bår ugye felkenegetni ruhåra nem lehet, nem olyan, mintha üvegből fújnăm magamra. Pár óra utąn már bőrközeli, de tegyem hozzâ, hogy nem raktam sokat a bőrömre, csak olyan 4x kentem 1helyre.
Lesząradąsąban csak a virągokat ès a szerecsendió fűszeressêgêt êrzem, ami sajnos rajtam szúrósnak bizonyul egy nagyon pici pacsulival. A vanília, az êdessêg mind mind eltűnt, sajnos.
Kissè lineärisnak hat, nem sokat våltozott rajtam. A fragin jókat írtak róla, de annyira nem mondanåm frenetikusnak. Egy kellemes èdeskês-fűszeres-virągos illat. Üvege amúgy szêp tênyleg. 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

Sokáig szemeztem vele, majd vettem egy 1ml-s mintât belőle.