One Direction

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. március 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Az One Direction Our Moment illatával.

Kiszerelés: 150 ml

fehérfoltos kiscica

2015. január 26.

A hidratálása átlagos, de az illata nagyon jó és tartós, mint a parfümnek, imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 26.

Bernike14

2014. május 8.

Nagyon jo az illata kellemes es hasonlit a prfumhoz ! A hidratalasa nem a legjobb de eleg tartos az illata ! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 8.