One Direction

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. augusztus 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiadás éve: 2014

Illatkategória: gyümölcsös-virágos

Fej: mangó, grapefruit

Szív: osmanthus, orchidea, bazsarózsa

Alap: pézsma, praliné, szantálfa

EosLover

2016. december 30.

Születésnapomra kaptam még júniusban. Imádom az illatát, tartós, egyszerűen nem tudok betelni vele :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 30.

pomme

2016. május 16.

Sajnos inkább virágos, mint gyümölcsös. Valami lédús nyári löttyre számítottam az értékelések alapján. Eléggé túlárazott, de így nem fenyeget a veszély, hogy nyárra megveszem. -1 csillag, mert a tartóssága nem a legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 16.

Kini1D

2015. december 1.

Csodás illata van és eszméletlen tartós! Hetek múlva is éreztem a kabátomon az illatát. Nagyon jó <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 1.