Ooh! Oils of Heaven

Ár:   £19   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. július 25.

Ár:   £19
Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

100% tisztaságú, organikus arcápoló olaj. A moringaolaj kiváló arctisztító és tápláló tulajdonságokkal rendelkezik, mivel igen magas a természetes antioxidáns tartalma. Emellett gazdag olajsavban, A- és C-vitaminban. Kiválóan alkalmas a szabadgyökök és egyéb bőrkárosító folyamatok visszaszorítására.

Tvylvis

2017. augusztus 16.

Egy boxban volt egy mini kiszerelés. Nagyon kellemes arcápoló olaj, önmagában kizárólag kifejezetten száraz bőrre és hidegben, más krémmel keverve bárkinek. Szinte illatmentes, viszonylag sűrű olaj. Én az alapozómhoz, BB krémemhez szoktam egy-két cseppet tenni szinte mindig valamilyen olajból, erre is kiválóan megfelelt. Nem vagyok egyelőre nagy híve az arcápoló olajoknak, de összességében nem volt rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.