OPI

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ST-ke, Módosítva: 2016. február 28.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az OPI és a Coca Cola közreműködéséből született limitált kollekció. 9 árnyalatban kapható: Coca Cola Red, You're So Vain-illa, Sorry I'm Fizzy Today, Get Cherried Away, My Signature Is "DC", Today I Accomplished Zero, Green on the Runway, A Grape Affair, Orange You Fantastic!

ehilda

2016. január 13.

Két szín is megvan belőle. a Get cherried away egy nagyon szép sötét lila és a Sorry I'm fizzy today egy szép barackvirág színű, ez utóbbi sok dicséretet kapott, még kölcsön is kérték :) igazi szép tavaszi-nyári szín.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 13.

blondeowl

2015. június 3.

Leárazva sikerült lecsapnom az Orange you Stylish, Fanta árnyalatra a Müllerben. Mindenképp megért 1500 forintot, mert szuper nyári narancs színe van, két rétegben fed, gyorsan szárad, az eredmény pedig nagyon fényes. Extra meglepetés volt a tartóssága, ugyanis 7(!) napig bírta minimális, szinte észrevehetetlen kopással a végeken, túlélve jó pár mosogatást, hajmosást, takarítást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

evilshedevil

2015. március 5.

Az ezüst (My signature is DC) lakk van meg és töretlenül imádom. 1! rétegben hibátlanul fed, gyorsan szárad, kifejezetten tartós, fedőlakkal is simán kompatibilis és a színe valami elképesztő. Bárcsak minden lakk ilyen minőségű lenne..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 5.

dorci993

2014. szeptember 9.

Akkor ezennel ünnepélyesen átmásolnám a sima OPI-hoz írt véleményemet ide, kiegészítve néhány sorral.
Régóta szerettem volna kipróbálni az OPI lakkokat, de mindig visszatartott az ára, ill. úgy voltam vele, hogy van elég lakkom, majd ha kifogyok belőlük...de amikor megláttam az új Coca-Cola kollekciót, úgy éreztem, ez egy égi jel :D (egyszerűen imádom a Colát minden formájában, bármilyen mennyiségben) Alap, és fedőlakkal,a Coca-cola Reddel két rétegben felkenve a következők a tapasztalataim: 48 órával később sajnos icipicit már lepattant 2 körmöm végéről, de lehet a körmöm hibája is, mert nagyon könnyen törik. De kijavítgattam azokat a kis hibákat, és így kibírta még 2 napig teljesen jó állapotban, pedig főztem, takarítottam, és mostam hajat is. Utána már több helyen is megpattant a vége(bár még vállalható volt emberek között is), kisebb darabokban, ugyanakkor 4 ujjamon még tökéletes volt, szóval összességében elégedett vagyok vele.A mennyiség elég nagy, szerintem ár-értékben rendben van, de mondjuk jobban örülnék ha kicsit kisebb mennyiség és természetesen olcsóbb lenne, de így is jó. A Today I Accompolished Zerot is beszereztem, és imádom, még nem volt ilyen különlegesen szép lakk a birtokomban. Egy jó alapra kenve nekem két réteg elég, szép fekete lesz, és eléggé érvényesülnek a kis glitterek is. Pár hete használtam először, de akkor rendesen próbára tettem, 5 napig szépen tartotta magát, pedig voltam strandon, nagytakarítást csináltam, hajat is mostam, és főztem, szóval bírta a strapát. Szeretném az összes színt beszerezni, de sajnos még a lottón nem nyertem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

ST-ke

2014. augusztus 26.

A Today I Accomplished Zero árnyalatra ruháztam be tegnap, és amint hazaértem egyből fel is kentem. Még a promóképeken kinéztem magamnak, igen különleges árnyalatnak tűnt ez a fekete alapban vörös csillámos. Ez az első OPI lakkom, és igen nagy elvárásaim voltak, de nem egészen olyan mint vártam. Nem fed túl jól, nekem 3 réteg kellett hogy tényleg fekete legyen, de a csillámoknak, vagy inkább kis glittereknek is kell ennyi réteg hogy érvényesüljenek. Nem lesz sima és fényes a végeredmény, inkább textúrás, rücskös. Remélem hogy azért legalább tartós lesz, mert a nagy kiszerelés ellenére is kicsit túlárazottnak érzem. Négy csillagot azért kap, ha nem nézem az árát, de ötöt semmiképp sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 26.