OPI

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Niki1515, Módosítva: 2014. augusztus 21.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Limitált kiadás

A Muppet filmhez készített körömlakk és géllakk kollekció.

8 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

malvada

2015. július 22.

Én a mini kollekciót vettem meg, ami négy színből áll: Miss Piggy's Big Number (kék), I Love Applause (francia rózsaszín), Kermit Me To Speak (duokróm lila), Chillin' Like A Villain (francia barack). Először a kéket 'kellett' kipróbálnom, ami annyira megtetszett, hogy rögtön megrendeltem a normál méretet belőle. Ez is egy picit duokróm, lilába hajlik, de ez csak az üvegben látszik. Három rétegben fed. Azóta kipróbáltam mind a négy színt és közös jellemzőjük, hogy három réteg kell belőlük. Nálam ez hátrány, a kétrétegűeket kedvelem. Mindegyik szín nagyon szép, ilyen szempontból jó vétel volt. A barackszínű és a rózsaszínű eléggé csíkoznak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 22.

dorci993

2014. augusztus 23.

A "Kermit me to speak" darabot kaptam ajándékba -anyu meglátta féláron, és megvette nekem-, de nem vagyok érte oda :( Mármint, a minőségével semmi baj, két rétegben tökéletesen fed, tartós, 5 napot kibír minimális kopással, nem árt neki a hajmosás, takarítás, szóval minőségileg nagyon elégedett vagyok, csak nekem a színe nem tetszik, de mivel ez szubjektív dolog, így csak egy *-ot vonok le érte:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 23.