OPI

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malvina, Módosítva: 2012. július 10.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Barázdakitöltő alapozólakk, természetes selyemmel simítja ki az egyenetlen természetes körmök felületét.

Kiszerelés: 15ml

Judit1971

2016. október 10.

Hosszú évek óta ,csak OPI lakkokat használok,nekem 4-5 napig bírja pedig mosogatók eleget,Bethesda kórházzal szemben(az 1 villamos vonalán ) van egy nagyker ,jóval olcsóbban be lehet szerezni mindent, a régebbi kollekciókat is

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 10.

Ildie

2015. február 19.

Én nem használok alá másik lakkot, ez alapozó lakk, a két réteg színnel és fedőlakkal már így is 4 réteg van a körmömön.
Igazából fura volt elsőre, mert fehérre számítottam, ez meg olyan fehérkés felkenve. Pikpakk megszárad, ahogy készen van az összes körmöm már indulhatok is a színnel. Homoklakkoknál nem annyira látványos, de vizes hatásúnál igen. Nagyon rossz állapotuak a körmeim sajnos, barázdás is és laponként felszakad néha. Szóval ez nálam eléggé csodatermék, viszont akinek normális a körme, igazából mindegy mit tsz alulra.
Nem sárgul tőle a körmöm, aminek nagyon örülök, elég probléma van velük enélkül is.
Abszoludt 5*

Kipróbáltam úgy is, hogy tettem alá alapot, meg úgy is, hogy vitaminos ápolót tettem alá, mindenhogy szuper. Vizes hatású körömlakkot enélkül sose többet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 19.

Abszoludt 5*

styList

2013. április 7.

Sosem lakkozom e nélkül! Szép, egyenletes alapot ad, bár a körmeim simák, néha egy-egy sérülés lenövéssel.
Alapként az Orly Bonder-jére kenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 7.

Alapként az Orly Bonder-jére kenem.