OPI

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2012. február 17.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az OPI Top Coat növeli az OPI körömlakk tartósságát, megakadályozza a körömlakk elkenődését, miközben egyenletesen szárít és magas fényt biztosít.

Kiszerelés: 15 ml

sterlingsilver

2016. augusztus 11.

Párszor használtam, nagyon meg vagyok vele elégedve. Annyi talán a tapasztalatom, hogy tényleg kb száradtnak kell lennie a körömlakknak mielőtt a fedővel fixáljuk. Nekem elkezdte oldani, vitte az ecsetje magával a színt. De ezt nem számolom fel a terméknek rosszként. Én meg vagyok vele elégedve :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

ehilda

2016. január 13.

Nagyon szép fényessé teszi a lakkot és majdnem egy évig elég egy üveggel, úgy, hogy minden héten használom. Az üveg végefelé besűrűsödik, de nagy mennyiség és sokáig elég. Csak ezt használom az opi csodás színű lakkjaival együtt, számomra tökéletes manikűr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 13.

Kay

2015. február 10.

Imádom, a kedvenc fedőlakkom. Évek óta megvan, semmilyen minőségbeli romlást nem tapasztaltam nála, ha így folytatja, örökké elég lesz. De ha valamiért beszáradna, én bizisten újraveszem. Napokkal hosszabbítja meg mindenféle márkájú körömlakkom életét, nem szedi fel a körmömről, gyorsan szárad, könnyen lehet vele dolgozni. Egy csillámosabb / eleve nehezen leszedhető lakk, rá ez, és több, mint egy hétig semmi gondom az egészre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 10.

_ca_

2014. augusztus 21.
Csalódtam. Mindig nagyon gondosan lezártam, és mégis nyúlós lett nálam is a fele, annak ellenére, hogy még bőven a szavatossági idején belül vagyok. Így már nagyon nem éri meg, ha lenne belőle mondjuk 5 ml-es csomagolás negyed-ötödáron, akkor talán megfordulna a fejemben, hogy megveszem, de még akkor sem feltétlenül gondolnám komolyan.

2013. december 6.
Egy hónap használat után azt kell mondanom, hogy bevált: viszonylag gyorsan szárad, nem szedi fel a körömlakkot, és egész sokáig tartós is marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

2013. december 6.

vanett

2014. július 24.

Szóról szóra azt tudom mondani, mint médea. Csak én még a tégely harmadánál sem járok... Ezért olyan kedves sem leszek, hogy 2 csillaggal jutalmazzam. Lassan 3/4 órája szárad az alap+egy réteg színes lakkozásom, és még mindig ragad! Senkinek nem ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 24.

Eszti05

2013. október 13.

Nagyon jó,gyorsan szárad,fényes lesz tőle a körmöm és tartóssá is teszi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 13.

Nagyon jó,gyorsan szárad,fényes lesz tőle a körmöm és tartóssá is teszi.

Anna

2012. november 12.

Az egyik legjobb fedőlakkom. Mióta ezt használom nem pattog le a körömlakkom. Szép fényes és tartós a lakkozásom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 12.

renny07

2012. július 2.

Lassan fél éve használom. Nagyon szuper, akár 4-5 napig nem pattogzik le a lakk. Nem csak opi lakkra jó:) Na jó a mosogatást nem bírja- de arra feltalálták a gumikesztyűt. Nekem sokkal jobban bejött, mint az essence BTGN fedőlakkja.
Az előttem szóló által említett buborékosodást nem tapasztaltam:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Az előttem szóló által említett buborékosodást nem tapasztaltam:)

médea

2012. február 9.

Szeretem az OPI lakkokat, de ez nagy csalódás volt. Az elején nagyon szép volt, a legfényesebb szintelen lakkom volt, és valóban jelentősen megnöveli a lakk élettartamát. Csak elkezdett buborékosodni, felvitelkor még sima volt, később jöttek elő a buborékok, pedik soha nem ráztam fel, nem tudtam vele mit csinálni. És mikor elfogyott a fele, úgy beszáradt, hogy nyúlt és tönkretette a lakkozást, akkor kidobtam. Legalább a fele még benne volt és már használhatatlan volt. Kb. egy fél éve vettem, tehát nem volt régi és sűrűn használtam. Nehezen száradt, a végén már órákig kellett szárítani, és úgy is benne maradt a nyoma ha valamihez hozzáértem. Egyébként az essence zselés hatású top coatnál is ugyanezt tapasztaltam, a felénél beszáradt, és ki kellett dobjam, még hígitani sem tudtam.
Két pontot csak azért adok, mert az elején tényleg nagyon szép és jó volt, de, senkinek nem ajánlom, hiszen ennyi pénzért mindig kidobni a felét, azért igazán nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 9.