Opilca

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: szilvia.bano, Módosítva: 2017. augusztus 26.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Szépítő eszközök

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

szilvia.bano

2022. március 10.

Először is, a terméket jelenleg is lehet kapni a Müllerben. Csak feltételezem, hogy megyezik a 7 évvel ezelőtt kapható verzióval-amit én töltöttem fel ide. Ennek a habnak azért örültem, mert régen a Weet-nek volt hasonló terméke, de megszűntették, és sajnos már csak szőrteéenítő krémeket lehet kapni, amik pepecselősebbek, és kevébé hatékonyak. Viszont sajnos ez sem annyira jó. Az első problémám vele az volt, hogy szar a szórófeje, billeg rajta, könnyen leválik. Ennek következtében nem lehet rendes, egyenletes habot fújni vele, köpköd, vastag, egyenetlen az eredmény. Az egész fürdőszoba tele volt vele, de legalább takarítás előtt próbáltam ki. A lábamon használtam, és majdnem az egész flakon elfogyott. Ha vékonyabb habot lehetne vele fújni, talán két használatra is elég volna. Nem tudom mennyi ideig hagytam fent, talán még nem volt 10 perc, viszont bár csak elhanyagolható mértékben csípett, a szőrt nem távolította el. Ennek az oka az is lehet, hogy ersőebb a szőr a lábamon, mint tizenévesen (azóta nem használtam ilyen jellegű terméket), de az is lehet, hogy a Weet szőrtelenítő habja annak idején egyszerűen jobb volt. Arra emlékszem, hogy azzal egy mozdulattal egyenletesen, vékonyan végigfújtam a lábam, és a szőrt is jobban eltávolítatta. Ezt mindenesetre nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 10.