Opilca

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Györgyusz, Módosítva: 2011. szeptember 10.

Kiszerelés:   20 db
Kategória:   Egyéb

Anettke

2017. február 5.

Az Opilca és a Step elvileg ugyan az a cég, mégis teljesen más, csak nevet változtattak. Azt hiszem opilcát már nem is lehet kapni, (rózsaszín virágos nejlon és benne kék gyanta). Az opilca kék gyantája tökéletes volt. Persze szenvedtem vele, meg sokszor ráragadt a bőrömre, de mindent levitt.... Azonban a STEP (sima nejlon, rózsaszín gyanta) katazstrófa..... Szóval fogalmam sincs, hogy ez melyik éppen.... de ha a kék cucc van benne, akkor 5 csillag, ha a rózsaszín cucc, akkor 0..... de mivel ide opilca van írva, ezért megadom az 5 csillagot....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

adry1992

2014. december 6.

Minden területre használtam már, de leginkább arcra, hónaljra és bikinivonalra használom. Ez az egyetlen hideggyanta csík, ami eddig teljesen bevált. Ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 6.

agiv

2013. december 11.

Én ezt a szemöldökömre és a bajuszomra használom,évek óta.Szuperül bevált,és nagyon kiadós mivel sokkal több van benne mint az arcra valóban,és az is ilyen áron mozog.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 11.

Berniii

2013. július 30.

Intim területen próbáltam ki, aminek az lett a következménye, hogy napokig fájt az adott terület (csak 1 kisebb területet téptem le), és napokig piros foltos voltam. Évek óta gyantázom magam, de nem gondoltam volna, hogy ez a gyanta ennyire borzalmas lesz. Pedig emlékszem, hogy évekkel ezelőtt volt már nekem Opilca hideggyanta csíkom, de nem rémlett, hogy ennyire rosszul végezte volna a dolgát. Ugyanakkor úgy voltam vele, hogy ha már költöttem rá 1000 Ft-ot, nem fogom az egész dobozt a kukába dobni, így kipróbáltam a hónaljamon, hogy ott vajon mennyire szedi le a szőrt és egyszerűen tökéletes! Újra fogom vásárolni, mert hónaljra ennél jobb gyantát még nem találtam. Azt tudni kell rólam, hogy mikor hónaljat gyantázok, akkor nem az egész terület szőrös, hanem a növekedési fázisoknak megfelelő, tehát igazából nem kell rengeteg szőrt kitépnie. 1 hónaljra 1 dupla gyantacsíkot használok el. Egyik felét fentről tépem le, a másikat meg lentről és kész. 2 húzásból meg is vagyok, és mindez csak pár percet vesz igénybe. Abszolút nem irritál azon a területen. Igaz minden fürdés alkalmával arcradírral leradírozom a hónaljamat, valamint az intim területet és minden estére Balea-s körömvirágkrémmel kenem be ezt a 2 területet, hogy mindig szép, sima, ápolt, puha és irritáció mentes maradjak. :)
Tehát megadom neki az 5 csillagot, mert ugyan kísérletezgetés árán jutottam el odáig, hogy intim területen tilos a használata, addig a hónaljat nagyon szépen leszedi, "1 szőr nem marad szárazon". :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 30.

Heli

2012. augusztus 15.

Fúúú, én legszívesebben betiltatnám ezt a gyantát! Esküvőre készülve péntek délelőtt ezzel gyantáztam le a karom, másnapra óriási vörös, gyulladt, gennyes foltok jelentek meg a karomon. Ezelőtt X-Epilt vagy borotvát használtam, azokkal nem volt soha ilyen gondom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 15.

krekuci

2012. február 5.

Nekem nem vált be.Fele gyanta rajtam maradt,nem is szedte le rendesen,amit le kellet volna:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 5.

Györgyusz

2011. augusztus 31.

A hideggyanták közül ez az egy ami nekem eddig bevált, nem papíron van a gyanta, hanem műanyag kis lapocskán, sokkal könnyebb letépni, mert nem nyúlik. Az ára is tűrhető. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 31.