Oral-B

Ár:   2000-6000 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   2 db és 4 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Redpanda, Módosítva: 2015. november 19.

Ár:   2000-6000 Ft
Kiszerelés:   2 db és 4 db
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Minden Oral-B elektromos fogkefével használható, kivéve a Sonic Complete és CrossAction Power készüléket. Az alapos tisztítás érdekében minden egyes fogat körbeölel. Kimagasló polírozó hatást nyújt.

dlrexqs

2020. január 9.

Legutóbb ilyen pótfejet vásároltam az elektromos fogkefémhez. Elsőre talán furcsának tűnhet a kialakítása, de jelentem, működik! Ugyan az első két alkalommal egy picit vérzett tőle az ínyem, utána már semmi problémám nem volt vele. Mintha a fogaim is fehérebbek lennének.
Annyi negatívumot tudnék mondani, hogy - legalábbis nekem - sokkal hamarabb elhasználódik ez a fajta fej, mint amin csak sörték vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 9.

fairynorah

2016. november 6.

A fogkefémhez alapból ilyen fej volt, magamtól nem biztos,h ezt választottam volna, mert érzékeny az ínyem. Nekem hetek alatt sem tudta az ínyem megszokni, minden alkalommal vérzett tőle, pedig nem nyomtam rá erősen :/ érezhetően simábbak,tisztábbak lettek tőle a fogaim,de nekem nem fehérített rajtuk sajnos, így nem érte meg megtartanom. Nem akarom lepontozni, mert genetikailag sárgák a fogaim és érzékeny az ínyem, szóval 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

Makk Zsuzsó

2016. április 20.

Nekem sajnos túl durva, sokszor vérzik is tőle az ínyem. Fehérítést nem tapasztaltam, de az tény, hogy nagyon alaposan tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 20.

lysza1985

2016. február 2.

A tea mindig elszínezi a fogam, a fogorvos ajánlotta ezt a fejet, szépen letisztította az elszíneződéseket. azóta kb.2 éve ezt használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 2.

Ginus

2016. február 1.

Nagyon szeretem őt, már kb 4 napja használom :) Mindenesetre teszi a dolgát! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

Nagyon szeretem őt, már kb 4 napja használom :) Mindenesetre teszi a dolgát! :)