Oral-B

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Eszter a panda, Módosítva: 2014. szeptember 25.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Az Oral-B TriZone 3000 elektromos fogkefe az alábbi tulajdonságokkal bír:

• 3D tisztítás (pulzáló mozgással oda-vissza söpör) és hatékony lepedékeltávolítás
  • Tölthető elektromos fogkefe 3-féle üzemmóddal: Daily clean (mindennapos tisztító), Sensitive (érzékeny) és Whitening (fogfehérítő)
  • Vizuális kijelzős nyomásérzékelője a túl erősen végzett fogmosást felvillanással jelzi, időmérője pedig követi  a fogorvosok által javasolt 2-perces fogmosási idő betartását.
  • 2 év garancia
  • Trizone kefefej - mélyrehatolóan tisztítja a fogközöket
  • Tölthető elektromos fogkefe 3-féle személyre szabható üzemmóddal: Daily Clean (mindennapos tisztító), Sensitive (érzékeny) és Whitening (fogfehérítő).
  • Vizuális nyomásérzékelő

ingyombingyom

2015. október 3.

Nagy elvárásokkal láttam hozzá a kipróbáláshoz , szinte valamennyi itthon kapható elektromos fogkefe típus megvan . Jelenleg a Philips sonicaret használom de nem akartam ezt a fajtát dobozban állni és elővettem kipróbálni. Közepesen erős sörtéje van , ez jó pont. Szeretem az erős sörtét, egészségtelenül, valahogy mindig az az érzésem , akkor tisztul a fog ha erősen dörzsölik. Sajna bele van építve egy kis érzékelő , és ha erősen dörzsölöm, lelassít a tempóból hogy ne sértse a fogat. /A Philipsnél ez nem lényeges mert végtelenül puha- finom sörtéje van/ ez levon az élvezettől , dehát ha nem egészséges akkor most ez mindegy. Amin kiakadtam az a durva hangja és mozgása ,szerintem a mozgási frekvenciája is kisebb mint a Philipsé ( nem néztem meg de annak tűnik) . Vannak ott elől vékonyabb sörtéi, ez jól tisztìtja a fogközöket. Bár úgyis használok utána fogselymet mindig és nem szed ki többet a fogközökből mint a társa. Összességében nem tisztìt jobban mint a Philips, legalábbis érzetre nem , nem sikerült megszeretnem.
Talán el kéne olvasnom a használati útmutatót, tud- e még valamit , a doboza alapján nem.
Át fogom tanulmányozni és ha tud valami pluszot még visszajövök felpontozni.
Addig: kemény közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 3.

Át fogom tanulmányozni és ha tud valami pluszot még visszajövök felpontozni.
Addig: kemény közepes.

Eszter a panda

2014. szeptember 20.

Nem régen vettük ezt a fogkefét a párommal. Az elsődleges motivációm az volt, hogy a bölcsességfogaim nagyon hátul helyezkednek el és a hagyományos fogkefe nem fér be odáig, így a tisztításuk nagyon nehézkes volt. Ezen felül is vágytam már egy új alternatívára, mert akármilyen fogkefével próbálkoztam eddig, vagy nagyon puha volt és nem tisztított, vagy nagyon durva volt (a medium) és kivérzett az ínyem tőle. Ezek után besokalltam és elhatároztam, hogy végre beruházok egy elektromosra. Amúgy is nagyon régóta szemeztem vele. Erre a modellre esett a választás, mert több funkciós és jelzi, ha erősen nyomom a fogamhoz, ami nálam probléma szokott lenni. Nagyon meg vagyok vele elégedve, tökéletesen megtisztítja a fogaimat és valóban elég a két perc, mert nagyon nagyon alapos (ahogy a reklámban is mondják :) ). Nem sérti az ínyemet, sőt, masszírozza is egy kicsit. Az akksijáról és a fehérítő hatásáról egyelőre nem tudok nyilatkozni, minden más 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 20.