Oral-B

Ár:   €369,99   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tekka, Módosítva: 2019. december 11.

Ár:   €369,99
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Az Oral-B Genius X 20000 elektromos fogkefe képes a mozdulatfelismerésre, a mesterséges intelligencián alapuló vezérlés pedig felismeri használója fogmosási stílusát, így mindenki a legkiválóbb eredményt érheti el a szájápolásban. Sosem volt még ilyen egyszerű a fogorvosok által javasolt módon végezni a fogmosást, a kimagasló tisztaság és az egészséges fogíny érdekében. Ez a rendkívül korszerű fogkefe óvja az érzékeny fogínyt és segít megelőzni a jövőbeli problémákat: a túl erős mozdulatokkal végzett fogmosásra a forradalmi Gum Guard fogínyvédő technológia, a 360 SmartRing gyűrű és a nyomásérzékelő jelzéssel figyelmeztetnek, valamint csökken a forgási sebesség. Mindez segít egy kíméletesen végzett fogmosási szokás kialakításában. Végül, de nem utolsó sorban, a beépített lítium-ion akkumulátor egyetlen feltöltéssel több mint 2 hetes használatot tesz lehetővé.

Scara

2021. április 18.

Az elmúlt ~10 évben curaprox fogkefét használtam és tulajdonképpen elégedett is voltam vele. Biztos a genetika is segít és nem csak a fogkefe érdeme, hogy a fogorvosok nem belőlem élnek meg szerencsére. 😊
Ami viszont feltűnt, hogy az utóbbi időben egyre gyakrabban kellett a fogkefét cserélnem, mert egyre rövidebb idő alatt deformálódtak és használódtak el a sörtéi.
Múlt héten belefutottam ennek az új elektromos fogkefének a hirdetésébe és jobban beleástam magam a témába, aminek vásárlás lett a következménye. 😊
(Nyilván a hiper-szuper tulajdonságai és a rose gold dizájn is hatott.)
Mivel ez az első elektromos fogkefém, tanulni kell a használatát. Elsőre nagyon furcsa, hogy hangja van, hogy nem kell vele sikálni a fogakat, nem szabad erősen a fogakra nyomni stb. A telefonos app nagyon szórakoztató, mivel még nem vagyok rutinos, ezért nekem több kell, mint az ajánlott 2 perc ahhoz, hogy minden fogat tisztának jelezzen.
Még nem tudom mennyire fogom majd tolerálni, hogy mindig vinnem kell magammal a mobilom a fürdőszobába, ennyire nem vagyok hozzágyógyulva. 😊
Mindenesetre örülök, hogy megvettem, mert tényleg nagyon alaposan és hatékonyan tisztít, élmény használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 18.

(Nyilván a hiper-szuper tulajdonságai és a rose gold dizájn is hatott.)

Tekka

2019. december 12.

Csak azt nem értem miért nem korábban álltam át az elektromos fogkefére, annyira jó, az unalmas rutinból átment napi highlight-ba a fogmosás, bár lehet ez még csak az újdonság varázsa mert nem rég kaptam meg de akkor is. :D Megjegyzem nem hiszem hogy teljes áron bármikor is megvettem volna, nem azért mert nem jó befektetés de úgy azért elég drága, black friday-on viszont kevesebb mint féláron vettem és annyit bőven ér. Lehet hogy olcsóbb kategóriások is vannak hasonlóan jók, ebben a fogkefében az a különleges hogy van benne artificial intilligence, vagyis ha letöltöd hozzá az app-ot a telefonodra, akkor nyomon követheted a fogmosásodat (mutatja hogy melyik fogat hagytad ki ha úgy van) és elvileg 'megtanít' helyesen fogat mosni, méri az időtartamot és hogy ne nyomd túl erősen stb., és értékeli is a fogmosásodat is :D Ha belegondolok nincs rá szükségem, mármint szerencsére az elejétől mindig 100%-ot ad, de gyerekeknek pl. hasznos lehet ha hadilábon állnak a fogmosással. Összeségében lehet kicsit túlzás ez az egész app-es követés, de akár hasznos is lehet, egyelőre élvezem, és ha a későbbiekben ezt a funkciót nem is használom, attól még érezhetően és látványosabban szebbek a fogaim amióta ezzel mosom, mindenképpen szuper fogkefe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.