Oral-B

Ár:   25 500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ennie86, Módosítva: 2016. november 10.

Ár:   25 500 Ft
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Oral-B: az első számú fogkefemárka, melyet a fogorvosok maguk is használnak. Az Oral-B Pro 2000 főbb rermékjellemzői: mindennapos fogmosási üzemmód, vizuális nyomásérzékelő és fogínyápolás. Precízen megdöntött CrossAction sörtéjű fejjel rendelkezik.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

derienart

2018. november 13.

Sokat vacilláltam, és rá esett a választásom. Manuálisról váltottam elektromosra, ez az első elektromos fogkefém. Nem bántam meg.

Én felváltva használom a fogínyápoló és a másik üzemmódot, attól függően melyikhez van kedvem. Az első két alkalom fura volt, de hamar megszerettem.

Fél percenként jelzi mikor kell másik ívre váltani, így már nem tudom lespórolni a kétperces fogmosási időt. Nagyon ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

6vilag

2017. szeptember 5.

Hosszas kutatkodás után végül is ezt választottam a sok termék közül. Sajnos itt csak kevés vélemény volt, bár azok is egyértelműen pozitívak.
Nos, jól választottam. Szuper a jelzés benne, hogy mely ívet, mennyi másodpercig kell mosni, és mikor célszerű váltani.
Jó, hogy lehet fokozatot választani /lassabb, gyorsabb/. Én a magasabb fordulatszámot használom, a végeredmény: tényleg tisztábbnak érzem a fogaimat, az ínyt nem bántja, nem vérzik utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 5.

DreamyGirl

2017. február 12.

Ez a fogkefe egy csoda! Soha nem térnék vissza manuális kefére. A fogaimat sokkal tisztábbnak érzem. Segített a fogkő kérdésben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

kalavirag

2016. november 10.

Nálam csillagos 5- ös ennél lejjebb nem is fogom adni sosem, nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel, sajnálom, hogy korábban nem szereztem be eddig, sok fog problémát megelőzhettem volna vele, tökéletesen tisztíja a fogakat. Valóságos élmény vele a fogmosás, nagyon szeretem, hogy mindig figyelmeztet a villogás, mikor fog lemerülni a fogkefe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.