Oral-B

Ár:   26 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: SzandrASD, Módosítva: 2016. május 26.

Ár:   26 000 Ft
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

3D-s tisztítás. Eltávolítja akár a lepedék 100% - át!

2 üzemmód:

1. mindennapos fogmosási üzemmód és fényjelző nyomásérzékelő , amely fényfelvillanással figyelmeztet, a túl erős nyomással végzett fogmosásra.
  2. fogínyápolás - nyomásérzékelő, masszírozó üzemmód.

Vízálló markolattal, töltöttségi szint kijelzővel, töltő terminállal, utazó tokkal rendelkezik.

Kmanci

2017. március 7.

(Utólag láttam meg: az én véleményem a Pro 750-ről szól, ami ugyanígy néz ki, csak az nincs feltöltve.) Nagyon megszerettem, pár hónapja vettem kb. 11 ezer forintért valamilyen akcióban. Felváltva használom a sima fogkefémmel, néha szeretem jó alaposan átsikálni a fogaimat a manuális fogkefémmel. Szép tiszták tőle a fogaim, és az akksija sokáig bírja, egy hétig bőven elvan töltés nélkül. Az utazó tokot is szeretem, gyakran van rá szükségem. Ami negatív, hogy szerintem nagyon lassan tölt, főleg ha jelzésig lemerítem. Ettől függetlenül megadom neki az 5-öt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

SzandrASD

2016. június 5.

Nagyooon sokáig rágódtam,h. megéri-e a manuálisat lecserélni egy elektromosra ugyanis régebben nekem volt már alacsony árkategóriásom kütyüm és nem voltam tőle elájulva. Viszont annyian hangoztatták,hogy egy közép v. magasabb árkategóriások mennyivel jobban tisztítanak,hogy bogarat ültettek a fülembe. Tehát az évekig elhessegetett gondolatok és a pár hétig tartó tökéletes fogkefe alapos kiválasztása meghozta a gyümölcsét. Megrendeltem a Media Marktból akciósan, kihozta a csodálatos magyar posta (amitől izzadtam is rendesen,h. nehogy valami baja legyen a terméknek hisz tudjuk milyenek...), ki is nyitottam, majd megkezdődött a kínok-kínja az üzembe helyezés, ugyanis az első feltöltés !!22 óráig tart!!.. OMG!! Jóóó türelmes vagyok, túlélem. Eközben anyukám elsápadt,majd kinevetett,h. ennyit kiadtam egy fogkefére (mit szólt volna,ha a 30 ezreset veszem meg ami fogmosás közben dumál és vigyorog rám...). Most őszintén...ki ne szeretne szebb mosolyt?
Fogkefénk feltöltött,majd tesztelés alá került egészen mostanáig. Ennek 2 hónapja.
Engem megijesztett az eredmény esküszöm...sajnálom,hogy nem lehet ide képet csatolni. A különbség szemmel látható, sokkal simábbak a fogaim és fehérebbnek is tűnnek. A manuálissal mindig olyan érzésem volt,h. a végtelenségig is sikálhatnám a fogaimat akkor se történne csoda,de ezzel kb. mindennap várom a fogmosást. Ami még tetszik,hogy a nyomásérzékelő egyből jelzi,ha túlzottan rányomjuk a fogunkra a fogkefe fejét,ill. hogy nem csúszik a fogkefe nyele. Ehez is lehet Androidos alkalmazást használni, kipróbáltam, felismeri a fogkefe hangját, csuda jó,de engem ez nem vonz, emiatt egyúttal le is töröltem. Fogat akarok mosni nem telefont bámulni.. :D Örülök,hogy van töltöttségi szintjelzője,mert nem szeretem,ha meglepetés ér,hogy már nem olyan intenzív a fogkefe v. félúton leáll mosás közben. Szerencsére sokáig kibírja töltöttség nélkül,de ha jelzi,hogy fel kéne dugni akkor is hamar feltölt.

+2 pont,mert rózsaszín♥ és adtak hozzá utazó tokot

Tehát összességében nem tudok róla rosszat mondani. Mindenkinek ajánlom aki a manuálisat leakarja cserélni valami komolyabbra és látványos változásra vágyik! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

+2 pont,mert rózsaszín♥ és adtak hozzá utazó tokot