Oral-B

Ár:   11 000 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pepita.hu-n 16999 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: szandracska, Módosítva: 2017. május 31.

Ár:   11 000 Ft
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Pepita.hu, 16999 Ft

Az Oral-B Pro 400 elektromos fogkefe jellemzői:

• Limitált kiadás
  • Cross Action-technológia: 3D mozgás a szájüregben
  • Finoman távolítja el a lerakódásokat
  • Nagy hatóerő

Ár: 16999 Ft , Eladó: Pepita.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, Szállítás:futárszolgálat

LengyelB

2017. szeptember 2.

Én egy pink színű limitált darab boldog tulajdonosa vagyok. Csatlakozom az előző hozzászólóhoz, heti 1 töltéssel működik, tökéletesen tisztít. Használtam már korábban is elektromos fogkefét, de közel nem voltak ilyen tökéletesen tiszták, selymesek a fogaim. A férjem lepett meg vele, nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

szandracska

2017. augusztus 23.

Egy másik, de szintén Oral B elektromos fogkefémet cseréltem le erre a termékre. Szerintem aki elektromos fogkefében gondolkozik nyugodtan válassza ezt a terméket: egy töltéssel sokáig kibírja (napi 2x fogmosással nekem több, mint egy hétig), alaposan tisztít, de mégsem irritálja az ínyemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.