Oral-B

Ár:   895 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   25 méter   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. február 15.

Kiszerelés:   25 méter
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Alice529

2021. május 7.

A legjobb fogselyem. Nem esik szét szálakra, nem csúszik, könnyen a fogak közé lehet vinni, könnyen lehet az ujjakkal irányítani. Hatékonyan tisztít és kellemesen enyhés mentolos íze fokozza a tisztaság érzetet a szájban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

brummi

2021. február 17.

Egy ideje kizárólag ezt a fogselymet használom, nagyon ínykímélő, jó az íze, nem foszlik és nem vág.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 17.

mintberry.crunch

2020. június 20.

Szerintem az itthon kapható összes fogselymet kipróbáltam :), de toronymagasan ez a legjobb a szoros fogközeimbe, már rengetegszer újravettem. A nyáltól kicsit megduzzad, puha, nem vág egyáltalán, mégis mindent kiszed. Nem szakad, nem foszlik. Azt sajnálom, hogy a 40m-es változat alig kapható pár helyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 20.

Bettiiyy

2019. július 11.

Mindig ezt használom. A legjobb fogselyem a piacon szerintem. Jó az íze, nem szálasodik, jól lehet vele tisztítani, és talán annyira nem vág. Praktikus a csomagolása. Egy időben a fehér dobozost is használtam. Talán ez jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Andrea1992

2019. július 11.

A kedvenc fogselymem lett. nagyon szorosak a fogaim szinte semmi hely nincs közöttük, de ezzel könnyen beférek. nem vág, nem szakad nagyon vékony megis jól tisztít. már ezerszer újravettem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

syrin

2019. március 30.

Nem használok fogselymet kilométerszámra, de eddig ez a legjobb. A korábbi szálasodóm után különösen az "állaga" tetszik, de az íze is jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

Pötty

2018. december 29.

Nagyon jó! Nem szakad, nem vág és jó az íze is. Kipróbáltam a kerek fehér dobozosat is, de a nyomába se ér ennek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

bcsillus

2018. október 3.

Mindig hallgattam a fogorvosoktól, hogy fogselymezni kellene. Úgy voltam vele, hogy amennyi kínlódással jár, inkább hagyom a francba..ez volt a no name fogselymekkel(többet is próbáltam). Nehezen, de rászántam magam erre a típusra: hogy ez milyen klassz! Pikk-pakk meg lehet vele csinálni, jó az íze, kiszedi amit ki kell, nem szakad, nem vág, könnyen bemegy a fogak közé. Bőven megéri azt a +pár száz forintot!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

nyauka

2018. május 16.

Férjem vette, mert egy rosszabbul sikerült fogtömés után állandóan küzdött, hogy minden evésnél beakadt valami neki. Ma este kipróbáltam, és már fogásra is egy álom. Puha, selymes, nem vág, fantasztikus. Alsó fogaimnál használtam csak még, de olyan finom friss íze is van, mintha még egyszer fogat mostam volna. Nem vagyok nagy fogselymes, de erre rá fogok szokni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 16.

linduci

2018. április 2.

Eddigi legjobb választásom a fogselymek közül! Akciós áron mindig betankolok belőle, és van az a rozmáros -10-es kupon, azt is használom, úgy már tűrhető az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 2.