Oral-B

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. augusztus 14.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

• A billenő-pulzáló (vibráló) mozgás által a fogkefe feje mélyen behatol a szorosan illeszkedő fogak közé és tisztítja a fogíny vonalát
  • A pulzálás körülbelül 3 hónapig tart, ezzel emlékeztetve a fogkefe rendszeres cseréjére
  • Az innovatív, nyomásérzékeny, hasított fogkefefej segítségével enyhíthető a fogakra és az ínyre gyakorolt nyomás Sörtevédelem akár 3 hónapon át
  • Az antimikróbiális sörtevédelemmel ellátott Oral-B Pro.expert antibakteriális fogkefe akár három hónapon át meggátolja a mikróbák elszaporodását a sörtéken. (A sörték ugyanakkor nem pusztítják el a szájban lévő baktériumokat és nem biztosítanak védelmet a fog és az íny megbetegedései ellen. A terméket minden használat után alaposan tisztítsa meg.)Klinikai értelemben

SziAgi

2017. december 29.

Eleinte durvának tűnt, de ínyvérzést nem okozott, inkább a korábbi fogkeféim lehettek gyengék, amelyekhez képest ez tényleg sokkal alaposabban tisztít. Ami viszont a legjobban tetszik benne az, hogy a lemerülése jelzi számomra, hogy ideje újat elővenni. Így biztos nem marad el a kb. három havonta illendő cserélés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

Gardana

2017. október 24.

Az első "elektromos szerű" fogkefém.Szépen tisztított,nem bántotta az ínyem,DE 1 hónap után szétment,pedig rendeltetés szerűen használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

Ildie

2015. február 17.

Még nem tudom, hogy hosszútávon 4 vagy 5* lesz-e de most 5 eddig. Mi 4000 forint körüli összegért vettünk 4-et, amiben az különösen jófejség, hogy 2 kék és két rózsaszín van, és benne vannak az elemek, a mai világban azért ez már sajna nagy szó.
Szeretnék majd venni egy rendes elektromos fogkefét, ezt tesztnek szántam, hogy szívből gyülölöm-e vagy valami borzalmas dolog-e, nehogy nekem vegyek egy rendes elektromos fogkefét sok 10ezerért és utálom (igen kicsit nagyon félek tőle :) )
Nem utálom, jelentem tök mókás, de ennek valami brutál hangja van. Ami először fura volt, hogy mi mindig kemény tipusú fogkefét vettünk, ebben meg nincs olyan sok sörte, vagy szőr, vagy minek mondják. A hátsó fogat elérő hosszabbak a végén nagyon nagyon jók. Én most oda meg vissza vagyok érte, a fehérítős fogkrémmel jobbak is lettek a fogaim színügyileg, bár lehet ez a cigi mellőzése is teszi.
Nagyon nagyon örülök neki, hogy rátaláltam, mégis ezen egyszerűbb teszteni az elektromos fogkefés félelmeket.
Újravenni nem fogjuk, most még hónapig elég lesz a 2. adag, és addigra lesz pénz rendes elektromosra, de tényleg komoly köszönet ennek a cuccnak.
Az egyetlen dolog, ami nem rossz csak szokatlan, hogy nem az a megszokott tömött erős kefe, amit jól rá lehet nyomni a fogakra.

Hát a nem tömött sörték szépen szét is hajlottak, 4 csillagra lemodosítom az 5öt, azért nem rontom lejjebb, mert mi mind a ketten eddig hard vagy nem is tudom mi a neve, ilyen erős fogkeféket használtunk, és barbár módon rányomjuk a fogainkra, szóval azért nem csak a fogkefe hibája, de ezért egy hónap után szegény borzalmasan néz ki, 6 hét után kuka.
A fehéredés 2 hétig tartott, majd visszaállt a megszokott sárgás színűre a fogsorom, pedig hónapok óta nem cigizek, és fehérítős fogkrémet használunk.
Azóta rájöttem, hogy nem akarok elektromos fogkefét, nem félelemből, hanem mert azt nem kell húzogatni, csak odatenni, az olyan fura.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

Sindy6

2014. augusztus 26.

Kap tőlem egy 5 öst, mert a sima manuális fogkefétől érezhetőbben jobban tisztít, viszont gyengébb az elektromostól ( ez egyértelmű végülis) viszont kíméletesebb. Örülök h rátaláltam, az ára viszonylag kedvező ( én 1400 ért vettem)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

kockaorchidea

2014. február 17.

Egy hónapi használat után kifelé állnak a kefe sörtéi, hát nem ezt vártam ennyi pénzért szerettem volna 3 teljes hónapig használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 17.

rekucee

2014. február 12.

Egy hónapja használom, nagyon meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 12.

Egy hónapja használom, nagyon meg vagyok elégedve vele.