Oral-B

Ár:   32 999 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dragomir, Módosítva: 2015. március 27.

Ár:   32 999 Ft
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

• Sebességfokozatok:Változtatható
  • Pulzálás: 40 000 mozdulat/perc, 8800 forgó mozgás percenként
  • Nyomásérzékelő: Igen
  • Különleges jellemzők: Vezeték nélküli, 3D-s Cupping Action technológia, Triple Action Pressure Control System technológia, Időmérő
  • Kijelző: SmartGuide okos kijelző
  • 5 tisztítási mód: Daily Clean (napi tisztító), Whitening (fehérítő), Sensitive (érzékeny), Massage (masszírozó), Deep Clean (mélytisztító

Mirabylia

2019. július 6.

Imádom! Életem egyik legjobb beruházása volt! 55ezer volt, amikor sikerült akciósan 30-ért megvenni. A legjobbat akartam, és a kiegészítők miatt megérte ezen az áron. Kb 10 éve használom. Bármikor újravenném. Könnyen elérem vele a hátsó fogaim hátsó részét, amit korábban nem sikerült. Nincs gondom a fogkövesedéssel, sem íngyulladással. A fogorvosnál mindig megdicsérik ,hogy milyen szépek a fogaim és az ínyem. Amikor mondom, hogy mit használok ,akkor rendszeresen kicsit meglepetten helyeselnek.
Lehet,hogy drága, de megspórolt már nekem évi 3 fogkőleszedést, rengeteg szájápoló terméket és sok fájdalmat (nem beszélve arról, hogy azóta nem lett sem lyukas fogam, sem a fogtöméseimet nem kell olyan gyakran cserélni a fogkő okozta elszíneződés miatt)!
Ja,az időzítő nekem kifejezetten jól jön, mert hajlamos vagyok elkalandozni és túl kevés vagy túl sok ideig mosni a fogam, mert elvesztem az időérzékem. :)
A mélytisztító funkciót használom legtöbbet, és a Precision Clean fejet, mert a kusza fogaimat ez tökéletesen tisztítja.
Először féltem, hogy árt majd az ínyemnek és a fogzománcnak, de tévedtem! (Amikor vettem, gyulladt volt az ínyem, de ezt 3nap alatt szinte teljesen elmulasztotta fájdalom nélkül!)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 6.

kgergely

2016. október 2.

Én még az elődöt használom (2006 óta hibamentesen!) és imádom!
Emlékszem az első fogmosásra, olyan furcsa és intenzív volt, de hamar hozzászoktam.
Egyszer elutaztam és csak manuális fogkefét vittem, egy hét után már éreztem a fogaimon, hogy nem olyan tiszták, mintha az elektromossal mosnám.

Előnyei:
- a pici fejjel a bölcsességfogaimat is elérem öklendezés nélkül,
- megtanít arra, hogy fogról-fogra haladj, ne hagyj ki egy fogat sem,
- többen is használhatjátok, csak le kell cserélni a fejeket (amiket színes kis gyűrűkkel azonosíthattok),
- nemcsak a fogaidat, de az ínyedet is átmasszírozhatod vele, ezzel edzésben lesznek, erősek és szép rózsaszínűek maradnak, feszesen tapadnak a fognyakra, így egy csomó problémát megelőzhetsz!

Reggel és délben manuális fogkefét használok, őt csak este, utána jöhet a nyelvtisztító, majd a fogselyem. Lefekvés előtt pedig a szájzuhany és a szájvíz.
10 év használat után egyetlen gond adódott: a gumírozott nyél picit elfáradt, megkopott, de az akksija bírja (ajánlatos fél évente 1x teljesen lemeríteni és nem kell állandóan a töltőn hagyni sem), valamint a legújabb fejekkel is használni lehet.

Bár már 20 évvel ezelőtt is használhattam volna!
Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 2.

Én még az elődöt használom (2006 óta hibamentesen!) és imádom!

Előnyei:
- a pici fejjel a bölcsességfogaimat is elérem öklendezés nélkül,
- megtanít arra, hogy fogról-fogra haladj, ne hagyj ki egy fogat sem,

Bár már 20 évvel ezelőtt is használhattam volna!
Csak ajánlani tudom.

dandy

2016. június 5.

Évek óta Oral-B elektromos fogkefét használok, ezt kb 2 éve, előtte szájzuhanyos szájcenterem volt. Már el sem tudnám képzelni, hogy hagyományos fogkefét használjak (volt, hogy kórházba mentem és muszáj volt, de az valami borzasztó, hogy egy hagyományos fogkefe mennyire nem tisztít és még az ínyem is vérzett, pedig teljesen egészséges). Szóval egy nagyon jó kis készülék, több tisztítási módot is használok, nagyon jópofa a SmartGuide kijelző. 10 csillag :)
Azt kell, hogy mondjam, ha nincsenek ínyproblémáid, nem érzékeny a fogad, tök mindegy milyen fogkrémet használsz, mert a fogkefe a lényeg és nem létezik olyan hagyományos kefe ami ilyen tisztaságot nyújtana mint az elektromos (és azon belül is az Oral-B).

Up: a 3 és 5 éves gyerekeimnek is vettem hozzá nekik való pótfejet és már nem szenvedés a fogmosás...bár a 2 percet még nem bírják kivárni, de 1,5 perc fogmosás után már nem aggódom, tuti tiszták a fogaik.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 5.

nsaid

2015. augusztus 4.

évek ota ezt fogkefét hasznàlom (persze rendszeres fejcserével) és nekem nagyon bavàllt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 4.