Oral-B

Ár:   42 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LUNACICA, Módosítva: 2021. január 15.

Ár:   42 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Elektromos fogkefe, egyedileg állítható funkciókkal és modern technológiával - professzionális fogtisztításhoz, a fogorvos ajánlása szerint. Bluetooth-on keresztül párosítható az Oral-B okostelefonos alkalmazásával, hogy a felhasználó által meghatározott valós idejű visszajelzést nyújtson, beleértve az ajánlott 2 perces fogmosási idő betartását és a nyomásszabályozást, hogy megvédje az ínyt a túl nagy nyomástól.

LUNACICA

2021. január 19.

A fogorvosom ajánlására választottam ezt az Oral-B fogkefét,előtte is Oral-B fogkefénk volt,de a doki szerint jelenleg ez a legjobb elektromos fogkefe a piacon,mert olyan gyors a rezgés,vagy fordulat száma.Tetszett,hogy tudom változtatni,hogy milyen módon akarok fogat mosni,van fehérítő,íny kímélő,extra tisztító funkció,ami egy gombnyomással változtatható.Jelzi azt is ha túl erősen odanyomom a fogkefét.Az aplikációt pedig imádom,úgy mosok fogat,hogy a telefonom mutatja hol ,és mennyi ideig kell mosnom a fgam,így biztosan elkerülhető,hogy valamelyik részen nem mosom elég ideig,és kellőképen a fogam.Az aksija nagyon jól bírja,úgy,hogy mi ketten használjuk,naponta kétszer egy hétig simán bírja,lehet tovább is,de mi hetente egyszer feltesszük a töltőre. Az ára elég borsos,de hosszú távon szerintem megéri,visszahozza az árát.Sokkal tisztábbnak érezzük a fogainkat mióta ezt használjuk,nagyon alapos ,lassan egy éve megvan,és nem kellett fogkövet szedni a dokimnak,mert nem volt mit,ami szerinte a fogkefének köszönhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 19.