Oral-B

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   50 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kisverus, Módosítva: 2014. január 9.

Kiszerelés:   50 db
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Az Oral-B Super Floss tökéletes megoldást jelent a hidak, a fogszabályozók és a széles fogközök tisztítására.
Három egyedi tulajdonsága - merev szélek, lágy illetve közepes keménységű részek - együtt biztosítja a maximális tisztítóhatást.

A fogselyem az egyszerűbb adagolás érdekében 50 szálat tartalmaz.
Menta ízben kapható.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lilium

2021. július 14.

Fogszabályzósként hasznos lehet, de szerintem a sima essential floss sokkal jobb ennél. A merev része sokszor megnehezíti a befűzést, mintsem segíti, de a vastag része valóban szuper. A sima fele viszont egyenesen használhatatlan: nagyon érdes, vastag, szálasodik. Kezdő fogszabisoknak ajánlanám inkább, akkor még a merev rész nagyon hasznos, de én a simát már annyira megszoktam, hogy sokkal gyorsabb vagyok azzal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 14.

jhszktln

2021. június 13.

Fogszabályzó miatt kifejezetten nagy rések vannak a felső 6-7 között. Mindegy mit eszek, minden beleakad. Ez hiánytalanul kiszedi a mindent. Tény hogy nem olcsó, de ez az egy fogsorom van alapon megveszem mindig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 13.

Bettiiyy

2019. július 11.

Amikor fogszabályzóm volt, akkor használtam. Nagyon sokat segített a szájhigiéniámban. Könnyű volt használni a merev részei miatt, de könnyen szálasodott, külön tetszett, hogy adott szálak voltak lemérve, nem nekem kellett letépni. Én nem igazán használtam a szivacsos részét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Formidable

2019. április 9.

Retainer mellett használom fogorvosi javaslat alapján. Először a simából fogyasztottam el egy dobozzal, most a mentásat sikerült beszerezni. Számomra az előbbi vált be jobban, a mentás ugyanis valamiért nagyon könnyen szálasodik, és nem csak a vastagabb része, aminél a sima esetében is tapasztaltam hasonlót, de csak nagyobb igénybevétel után... A nagyobb fogközökhöz a vastag része optimális, a kisebbekhez pedig a vékony (írták előttem, hogy ezzel könnyű megvágni az ínyet, de én napi használat mellett kb. fél év alatt is csak egyszer jártam úgy, akkor is csak azért mert kapkodtam, úgyhogy tapasztalataim szerint helyes használattal ez elkerülhető). A kikeményített végeknek hála könnyen tudom használni szűkebb fogközöknél is, illetve elégedett vagyok azzal, ahogyan tisztít (bár ebben is jobban teljesít a sima, mint a mentás).
(Egyébként a mentásnak - habár direktbe nem kóstolgattam :D - inkább csak az illata mentás, az is csak akkor érződik, mikor még a dobozban a több szál együtt van.)
A mentás számomra 3 csillagot érne (mert végzi a dolgát végülis, de lehetne jobb), a sima pedig 5-öt, így a kettő átlagából született a 4 csillag.
(Lelőhely tekintetében a Müllert ajánlom, nekem ott sikerült lecsapni rá. Rossmannban és dm-ben nem találtam, pedig hónapokig rendszeresen megnéztem, de semmi.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

kisenikoke

2016. szeptember 17.

Fogszabis vagyok.
Igazából amikor nagyon össze vannak fűzve a fogaim mindenféle módon és irányból dróttal akkor nagyon jó, mert a merev része miatt könnyen betalálok.
De egyéb helyzetekben, a sokkal olcsóbb sima fogselyem is jó.
Biztosan újraveszem, mert valamivel ilyenkor a nehezen elérhető helyeken is takarítanom kell a fogaim közt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Fogszabis vagyok.
De egyéb helyzetekben, a sokkal olcsóbb sima fogselyem is jó.

KuliKali

2016. május 17.

Anyumtól örököltem,neki se használt,nekem se szedett ki semmit,remélem ez betudható a helyes szájhigiéniámnak.Egyébként nagyon könnyen szálasodik,nekem semmit nem használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 17.

Vanília

2016. február 22.

A hidamhoz nagyon jól bevált, de nem a szivacsos részét használom, mert az nekem nagyon vastag, hanem a másik végét (ami a normál fogselyemhez hasonlít). Nem használom minden nap, mert az ára elég borsos. Mostanában azt tapasztalom, hogy nagyon nehéz beszerezni (DM-ből, Rossmann-ból konkrétan eltűnt, patikában elvétve van), ezért elkezdtem nézelődni a neten. Felfedeztem a fogselyem hurkot/fogselyem befűző szálat, amelynek segítségével normál fogselymet is lehet használni hidaknál, vagy fogszabályzónál - és így sokkal olcsóbb lenne. Ennek utána fogok még járni... Ja, és levonok egy pontot az ára miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 22.

egeresi47

2015. október 11.

Nekem is a fogszabályzó miatt kellett ilyet vennem, de nagyon gyakran beleakadt a fogszabályzómba, szálakra esett, nekem csup pénzkidobás volt :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.

AnnAsher

2015. június 3.

Híddal pótolt fogra használom, arra tökéletes, a kemény végét nagyon könnyű bevezetni a megfelelő pici helyre, ahová egyébként sima fogselyem az életben nem menne be. Ahogy írták előttem, csak a szivacsosabb, vastagabb része használható (szerintem eleve csak erre van kitalálva). A többi részével fölöslges is próbálkozni, nagyon könnyen megvágja az ínyt, kb. olyan, mintha cérnával próbálnánk fogat tisztítani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 3.

mano

2015. április 30.

Fogszabályzóhóz nagyon jó a kemény vége miatt, de tényleg csak a szivacsos része használható rendesen. Nem is értem más cég miért nem gyárt ilyen ducibb fogselymet. Én is csak ritkán használom, mert baromi drága, átlagos napokon pedig bűvészkedem a sima fogselyemmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 30.