Oral-B

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: smilery.adri, Módosítva: 2019. március 1.

Kiszerelés:
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Manuális fogkefe az érzékeny fogakhoz. 2-szer sűrűbb kefe és 18 mm-es kompakt fej a gyengéd és alapos tiszításért. Ultravékony, lágy sörték a fogak és az íny gyengéd tisztításához, az egészséges fogínyért.

smilery.adri

2019. március 4.

Korábban a Curaprox 5460-ot használtam fogorvosi javaslatra, de ennek a fogkefének van három olyan tulajdonsága, ami miatt jobban szeretem:

1. A Curaprox kefék (szerintem) legnagyobb baja, hogy nincs rajtuk semmilyen gumis rész, ami a fogást segítené. Jó, nem olyan nagy probléma, de a vizes kefe azért tud csúszni. (Bass technikával mosok fogat, ott azért jó, ha stabil a fogkefe.)
2. Az Oral-B-nek még kisebb a feje, mint a Cura-nak, ami a kicsi szájú/fejű emberek életét képes megkönnyíteni. Nagyon jól el lehet vele érni a hátsó fogak minden oldalát.
3. Árban is kedvezőbb, egy kettes pakkot vettem 1000 ft-ért a dm-ben.

Egyetlen negatívuma van, hogy szerintem túlságosan elvékonyították a szálak hegyét, ha nem jól mozgatom, meg tud szúrni. Kicsit ferdén tartva és mozgatva viszont teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

3. Árban is kedvezőbb, egy kettes pakkot vettem 1000 ft-ért a dm-ben.