Oral-B

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Debko, Módosítva: 2019. április 29.

Kiszerelés:
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Percenkénti 7,600 oszcilláló mozgásával, az Oral-B Vitality 3D White fogkefe kimagasló fogfehérítést, tisztítást és lepedékeltávolítást eredményez és eltávolítja a felületi elszíneződéseket. A fogkefefej a lepedék- és az elszíneződések eltávolítása érdekében, minden egyes foghoz egyénileg igazodik.

A doboz tartalma:

• 1 db Oral-B Vitality fogkefemarkolat
  • 1 db fogkefefej (Oral-B 3D White)
  • töltő állvánnyal
  • 1 db újratölthető elem

Briginam

2020. január 15.

Nagyon jo a fogkefe, de nem talalok hozza valo fogkefefejet, mert egyik sem jo ra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 15.

lovecreams

2019. szeptember 4.

Nagyoon szeretem!! Sok év klasszik fogkefe használat után váltottam elektromosra, mondhatni, ég és föld a különbség. Azóta a fogmosás egy öröm, nem kínlódás..végre érzem, hogy alaposan tisztít és tiszták lesznek a fogaim. Fél éve használom kb., soha semmi probléma nem volt vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 4.