Oral-B

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2016. május 3.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Tökéletes dőlésszög a mélyrehatoló fogköztisztítás érdekében. Vízálló markolat, kétperces időmérő, hordozható töltőállvány.

Oral-B Vitality Cross Action pótfej 2 db
Ár: 2200 Ft + pktg , Eladó: Kodi
Állapot: bontatlan, Helyszín: --, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm postán maradóra
Platina890413

2019. augusztus 26.

Nagyon jó, minőségi termék. Hozza az elvárt minőséget, a lepedèket eltávolítja, amióta ezt hasznàlom szerintem fehérebbek a fogaim. Egy töltéssel sokáig használható. Az ( időmérő) plusz pont !! - annyi a negatív ,hogy a cserélhető fejek egy kicsit drágák, viszont ha akciós akkor duplán veszem!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

edinalencses

2019. január 4.

Jól eltávolítja a lepedéket, hosszú az üzemidő, hasznos az időzítője. Hátránya, hogy a 4 db-os fejkészlet majdnem annyi, mint a fogkefe😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

fruzsi911

2018. december 27.

Én azok közé tartozom sajnos, akik nagyon bénán mosnak fogat, nekünk ez egy csodaszer! Nagyon szépen tisztít. Csak kicsit drága a fej hozzá. Próbálkoztam az olcsobb fejekkel hozzá “utánzatokkal” , de azoktól csak az innyem vérzett :/ inkább megfizetem azt a 3000ft-ot 2db fejért félévente! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 27.

Jeanette88

2018. október 11.

Ez a 2. ilyen elektromos fogkefém, az elsőt 3 év alatt kivégeztem sajnos az én hibámból mert nem vettem le minden alkalommal a fejet és nem mostam ki. :(
De mivel tökéletes volt, újra ez mellett döntöttem. Ár-érték arányban megfelelő. a kesze-kusza fogaimhoz jól hozzáférek vele. Ha ez is legalább 3 évig hű társam lesz nekem megérte az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

umpalumpa

2017. december 10.

Én is kaptam egyet mostanában ezzel a szétálló erősen tisztító fejjel. Maga a szerkezet szuper, tetszik, hogy kis erőfeszítéssel nagyon tiszta fogakat kapunk. A fejet le kellett cserélnem a legkíméletesebbre, mert szétszabdalta az érzékeny ínyemet.
A fejek valamivel dragabbak, mint a manuális kefe, amit eddig használtam. Ennek nem örülok. Viszont a Dm-ben megtudtam, hogy van saját márkás kefe hozzá, amivel kompatibilis. Sajnos legutóbb nem volt belőle raktáron, de mindenképp kipróbálom, ha hozzájutok.
A töltője nekem a pulton van állandóan, így pár naponta ráteszem a kijelző hiánya miatt. Lemerüléssel így még nem talakoztam. A timer funkció tetszik.
(Csak így zárójelben jegyzem, h édesanyámék ugyanezt használják és folyamatosan töltőn tartva sincs semmi baja a készüléknek évek óta.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 10.

szekelyeni

2017. december 10.

szépen tisztít, ennyi pénzért bőven megérte, bár én vonok egy csillagot azért, mert szerintem túl sűrűn kell tölteni, másrészt a pótfejek eszméletlenül drágák.. több ezer forintot elkérni pár db fejért túlzás.. inkább hozatom külföldről, ott csak töredéke

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Blackxentric

2017. november 23.

Az első elektromos fogkefém. Tökéletesen működik és sokkal jobban tisztít, mint a manuális. Nem is értem miért nem vettem eddig. Abszolút öt csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

Schliszi

2017. november 4.

A legjobb! Nem is értem, eddig hogy bírtam nélküle élni! Sokkal frissebbnek és tisztábbnak érzem tőle a fogaimat :) Igaz, sajnos az első időben minden csupa fogkrém volt (tükör, csempe és én magam is :D ) de megszokás kérdése. Szuper, hogy 1,5-2 hetente kell tölteni, az időmérő pedig a legjobb!

Update: Még mindig imádom és szerencsére már semelyik fürdőszobai "bútor" nem fogkrémes, viszont sajnos már kb. hetente kell töltenem, mert nem érzem elég tisztáknak a fogaimat a fogmosás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

dreammiyss

2017. szeptember 5.

Anyukámtól kaptam, ha jól emlékszem névnapomra még tavaly. Tetszik, hogy kis fejű, ezért könnyedén hozzá tudok férni vele minden részhez. Ezen kívül ami pozitív, hogy akár 2 hétig is bírja egy töltéssel. Negatívum számomra, hogy szerintem enyhén drága a kis fogkefefej, emellett valamivel jelezhetné, hogy nemsoká le fog merülni, mert megesett 3x is, hogy hoppon maradtam fogmosás közben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

CeCeDrake

2017. augusztus 20.

Hagyományos fogkeféről régóta áttértem a Curaprox fogkefékre. Aztán a fogorvos javaslatára vásároltam elektromosat. Erre esett a választásom. Csak este használom, reggel ragaszkodom a Curaprox fogkefémhez. Rendkívül jól tisztít, ezt el kell ismerni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.