Oral-B

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2016. május 3.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Tökéletes dőlésszög a mélyrehatoló fogköztisztítás érdekében. Vízálló markolat, kétperces időmérő, hordozható töltőállvány.

Padli

2020. május 18.

Több mint egy éve használom, tisztábbnak érzem a fogaimat, tetszik hogy jelez 2 perc után. A cserélhető fejek hozzá kicsit drágák, de szerintem így is megéri, nekem bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

mlexa

2020. január 7.

Páromnak vettem a tavaszi glamour napok alkalmával. Nagyon szereti, napi kétszer minimum használja. De alig bír ki egy töltéssel 2-3 napot. Macerás örökké töltögetni. Amúgy szépen tisztít, mondjuk fehérebbek egyáltalán nem lettek a fogai. A 2 perces időzítő hasznos dolog. A fejek valóban nem olcsók hozzá, viszont mi az Ázsia centerben szoktuk venni, és ott kb féláron vannak eredetiek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

gabriella128

2020. január 4.

Nagyon szépen megtisztítja a fogakat, hosszú üzemidővel rendelkezik, tetszik hogy van 2 perces időzítője is. :) Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 4.

Bettiful

2020. január 3.

Kb. 3 hónapja használom már, ez az első elektromos fogkefém. Érezhetően tisztábbak a fogalom tőle, fehérebbnek is tűnnek. Ahogy már mások is írták, a fej valóban nem olcsó, de akciósan véve megéri többet venni belőle egyszerre. Egy jó tanács pedig, amit nekem is javasoltak: minden használat után le kell venni a fejet és külön megmosni a két részt, különben néhány használat után borzasztóan tud kinézni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 3.

Aprile

2019. december 27.

Maximálisan elégedett vagyok vele. Már lassan 10 éve használok Oral-B elektromos fogkeféket, és imádom őket. Ha véletlenül lemerül, vagy valamilyen okból hagyományos fogkefére kell váltanom, mert otthon marad utazásnál, vagy bármi... eh, elmondhatatlan kín tör rám, mert nem érzem olyan tisztának a fogaim, mint amikor ezt használom. A második Vitality fogkefémet vettem meg a nyáron, immár pink kiadásban. Nőies, szuperül tisztít, lassan merül, minőségi a kialakítása... Abszolút megéri az árát, még úgy is, hogy a pótfejek nem olcsók. Viszont igazán szépen rendben tartja a fogaim, panaszom nem lehet rá. Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

lillak

2019. október 18.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a fogkefével! Szépen tisztít, szeretem, hogy méri az időt, és sokáig működik egy töltéssel.
Fogszabályzóval is ezt használtam és akkor is tökéletesen tisztított, pedig olyankor extra nagy törődést igényelnek a fogak, bracketek, íny stb..
Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Platina890413

2019. augusztus 26.

Nagyon jó, minőségi termék. Hozza az elvárt minőséget, a lepedèket eltávolítja, amióta ezt hasznàlom szerintem fehérebbek a fogaim. Egy töltéssel sokáig használható. Az ( időmérő) plusz pont !! - annyi a negatív ,hogy a cserélhető fejek egy kicsit drágák, viszont ha akciós akkor duplán veszem!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

edinalencses

2019. január 4.

Jól eltávolítja a lepedéket, hosszú az üzemidő, hasznos az időzítője. Hátránya, hogy a 4 db-os fejkészlet majdnem annyi, mint a fogkefe😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

fruzsi911

2018. december 27.

Én azok közé tartozom sajnos, akik nagyon bénán mosnak fogat, nekünk ez egy csodaszer! Nagyon szépen tisztít. Csak kicsit drága a fej hozzá. Próbálkoztam az olcsobb fejekkel hozzá “utánzatokkal” , de azoktól csak az innyem vérzett :/ inkább megfizetem azt a 3000ft-ot 2db fejért félévente! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 27.

Jeanette88

2018. október 11.

Ez a 2. ilyen elektromos fogkefém, az elsőt 3 év alatt kivégeztem sajnos az én hibámból mert nem vettem le minden alkalommal a fejet és nem mostam ki. :(
De mivel tökéletes volt, újra ez mellett döntöttem. Ár-érték arányban megfelelő. a kesze-kusza fogaimhoz jól hozzáférek vele. Ha ez is legalább 3 évig hű társam lesz nekem megérte az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.