Oral-B

Ár:   6090 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: liljaa, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Az egyedülálló preciziós fogkefefej minden egyes fogat körbeölel a nehezen elérhető helyek tisztítása érdekében.  A továbbfejlesztett tisztító technológia a nagysebességű oszcilláló/rotáló mozgásban rejlik.

account001

2019. december 28.

Páromnak vettem ajándékba, nagyon szereti. :) Sokkal könnyebben eleri a hatso fogait is, úgy érzi, jobban tisztít.
Viszont azt a funkcióját, hogy 30mp-ként megákk egy pillanatra, mi kikapcsolnánk mert nem használjuk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 28.

Eperkelany

2019. november 11.

Nagyon szépen tisztít. Manuálisban is oral b-m volt. Tetszik, hogy nem vérzik tőle az ínyem, és ilyen tiszta még soha nem volt a fogam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

JuditTTT

2019. november 9.

Nem fog tetszeni, amit mondok, de ez nem egy túl jó termék hosszú távon. Én is használtam évekig, kettőt ki is nyírtam belőle, most nyúzom a harmadikat soft fejjel állandóan (nekem az is karcol). Tegnap voltam ínyműtéten és az orvos közölte, h. szépen feltolta az ínyemet a fogmosás. Amit magam is tapasztaltam, h. bármennyire óvatos vagyok vele: karcolgat és vérzik tőle az ínyem. Ráadásul ez nem jelez, ha túl erősen nyomom a fogra. Szóval attól, h. rányomom, kemény a soft feje is és karcolgat állandóan az nem jelent alapos tisztítást (és fogselymezés közben ez biza ki is derül mert nyilván otthagyja a fogközben és résekben a mindenféle trutymót). Sőt, elintézi az ínyt hosszú távon. Lehet, h. nem mindenkinek, de az a szerencsés nem én vagyok. Szóval helyette a Curaproxot ajánlotta az orvos, h. mentsük, ami még menthető. Elektromos fogkeféből esetleg, ha minden áron ragaszkodnék az elektromoshoz, de íny szempontból nem ajánlott, akkor Phillips Sonicot Gum expert. De az ínynek ezek hosszú távon nem tesznek jót, mert túl erős a hatás, ami éri miatta a szöveteket. Szóval elektromos fogkefe inkább csak afféle kiegészítő fogápolási eszköz kellene legyen, heti 4-5 alkalomra max. Helyette fogselyem és előtte puha sörtével átmasszírozni az ínyt, majd a fogakat átkefézgetni. Legalábbis ez a helyes fogápolás a szakértő szerint. A plusz baciöléshez meg ott a szájvíz. De napi kétszer elektromos fogkefe egyáltalán nem ajánlott. Nekem mindig ilyen készülékem volt. Ezek után már csak ritkán fogom használni, az biztos. Azt hinnéd, h. jót teszel vele magadnak, közben pedig pont az ellenkezője igaz. Némi pozitívum: fehérítő hatást én is tapasztaltam (naná, lemarja a fogat :D), jelez, ha kész van, könnyű használni. Olyan nem is tudom... 'lusták fegyvere, ami visszaüt' érzetem van ezzel a termékkel kapcsolatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 9.

skin

2019. július 7.

Határozottan más érzés ezzel a fogmosás. Strapabíró egy feltöltéssel kb. egy hétig is működik napi 2*-i használattal. Nagyon kíméletes az ínyhez amellett ,hogy kényelmes is. A szájhigiénia egyik legjobb fegyvere.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 7.

erasm98

2019. július 7.

Csudijó! Valamelyik nap sima fogkefével kényszerültem fogat mosni és határozottan hiányérzetem volt utána. Nem éreztem olyan tisztának a fogamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 7.

Szandika12

2019. március 10.

Ilyenem van, nagyon szeretem :). Sokkal jobban meg lehet tisztítani vele a fogakat, mint a manuális fogkefével. Mindenkinek ajánlanám hogy vegyen egy elektromos fogkefét. Én egy hete használom és még nem kellett tölteni. Szép simák tőle a fogaim és kellemesebb vele a fogmosás. Mondjuk az első pár napban meg kellett szoknom, kicsit fájtak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

Airyn08

2018. augusztus 23.

A barátaim ajánlották, amikor elektromos fogkefére vadásztam. Nagyon sokat variáltam, vettünk a párommal egy ultrahangosat is (az nekem nem jött be, mert nem távolította el a lepedéket, de ő szereti), és morfondíroztam a philips szónikuson is, de végül úgy döntöttem, a sima, mezei, olcsó elektromosnál maradok, amiről a barátaimnak van már pozitív véleménye. Így esett erre a választásom, amit sensitive fejjel használok, az ínyvisszahúzódás elkerülése végett. Nagyon tetszik, először azt hittem, problémáim lesznek a körforma megszokásával, de egyáltalán semmi gondom vele, és örülök, hogy két perc alatt végzek a fogmosással, ami máskor simán van 4-6 perc is, ha én magamnak csinálom, és még úgy sem ilyen alapos. Örülök, hogy megvettem, és ráadásul nem is egy drága termék, Media Marktban elég olcsón beszerezhető online rendelés esetén még a fejek is 4-es packban. Kiegészítésként (mivel két helyen lakom egyszerre jelenleg) a Curaprox manuális, ultra soft sörtés fogkefét is használom, azt is ajánlom figyelmetekbe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

KingaSimon

2018. augusztus 13.

Nemrég kerültem az elektromos fogkefét használók táborába, már régóta szemezgettem velük. Akciósan jutottam hozzá, örültem is neki, hogy most aztán tényleg belevághatok, ráadásul verhetetlen áron. Imádom, rettenetesen jól tisztít, nem sérti a fogínyemet, a kezdeti nehézségek ellenére, tökéletesen odaférek még a nagyon nehezen elérhető bölcsességfogaimhoz is, sőőőt, étkezések után is jóval kevesebb a lepedék a fogaimon. Kezdésnek nem is kívánhattam volna jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

itsnotvanessza

2018. augusztus 13.

Karácsonyra kaptam, nagyon szuper egésznap tudnám mosni a fogam:) manuális fogkeféből is oral-B-t használtam. Csak azt nem szeretem ,hogy mosom a fogam és lemerül:D akkor elő kell vennem a Jó öreg manuálist:) keves fogkrémet igényel, szerintem két-három nap után már lehet látni a változást:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Nittuska

2018. július 19.

Update :
Még mindig működik, de kifogok próbálni más elektromos fogkefét (pl Lidl-st) kíváncsi vagyok h az is ilyen erősen dolgozik-e (mert néha soknak érzem, durvának) és zavar h nem jelzi h mikor merül le

2015. Augusztus 25.
Akcióban vettem meg az Oral-B Vitality 3D White D12 elektromos fogkefét.
Hááát mint mindenki másnak nekem is furcsa volt a használata (még mindig az) furcsa h ennyire rezeg, de az eredmény csodás, hihetetlen h milyen tiszta lesz utána a fogam. Tetszik h 2p után jelez.
Csak azt bánom h nem olyat vettem ami mutatja h fel van töltve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

Update :

2015. Augusztus 25.
Akcióban vettem meg az Oral-B Vitality 3D White D12 elektromos fogkefét.
Csak azt bánom h nem olyat vettem ami mutatja h fel van töltve.