Oral-B

Ár:   6090 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: liljaa, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Az egyedülálló preciziós fogkefefej minden egyes fogat körbeölel a nehezen elérhető helyek tisztítása érdekében.  A továbbfejlesztett tisztító technológia a nagysebességű oszcilláló/rotáló mozgásban rejlik.

6db Oral-B Vitality Elektromos Fogkefe fej
Ár: 3500.-/6db , Eladó: xszemyx
Állapot: Új, Helyszín: Orosháza, Szentes, fizetés: Foxpost, személyes, posta
skin

2019. július 7.

Határozottan más érzés ezzel a fogmosás. Strapabíró egy feltöltéssel kb. egy hétig is működik napi 2*-i használattal. Nagyon kíméletes az ínyhez amellett ,hogy kényelmes is. A szájhigiénia egyik legjobb fegyvere.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 7.

erasm98

2019. július 7.

Csudijó! Valamelyik nap sima fogkefével kényszerültem fogat mosni és határozottan hiányérzetem volt utána. Nem éreztem olyan tisztának a fogamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 7.

Szandika12

2019. március 10.

Ilyenem van, nagyon szeretem :). Sokkal jobban meg lehet tisztítani vele a fogakat, mint a manuális fogkefével. Mindenkinek ajánlanám hogy vegyen egy elektromos fogkefét. Én egy hete használom és még nem kellett tölteni. Szép simák tőle a fogaim és kellemesebb vele a fogmosás. Mondjuk az első pár napban meg kellett szoknom, kicsit fájtak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

Airyn08

2018. augusztus 23.

A barátaim ajánlották, amikor elektromos fogkefére vadásztam. Nagyon sokat variáltam, vettünk a párommal egy ultrahangosat is (az nekem nem jött be, mert nem távolította el a lepedéket, de ő szereti), és morfondíroztam a philips szónikuson is, de végül úgy döntöttem, a sima, mezei, olcsó elektromosnál maradok, amiről a barátaimnak van már pozitív véleménye. Így esett erre a választásom, amit sensitive fejjel használok, az ínyvisszahúzódás elkerülése végett. Nagyon tetszik, először azt hittem, problémáim lesznek a körforma megszokásával, de egyáltalán semmi gondom vele, és örülök, hogy két perc alatt végzek a fogmosással, ami máskor simán van 4-6 perc is, ha én magamnak csinálom, és még úgy sem ilyen alapos. Örülök, hogy megvettem, és ráadásul nem is egy drága termék, Media Marktban elég olcsón beszerezhető online rendelés esetén még a fejek is 4-es packban. Kiegészítésként (mivel két helyen lakom egyszerre jelenleg) a Curaprox manuális, ultra soft sörtés fogkefét is használom, azt is ajánlom figyelmetekbe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

KingaSimon

2018. augusztus 13.

Nemrég kerültem az elektromos fogkefét használók táborába, már régóta szemezgettem velük. Akciósan jutottam hozzá, örültem is neki, hogy most aztán tényleg belevághatok, ráadásul verhetetlen áron. Imádom, rettenetesen jól tisztít, nem sérti a fogínyemet, a kezdeti nehézségek ellenére, tökéletesen odaférek még a nagyon nehezen elérhető bölcsességfogaimhoz is, sőőőt, étkezések után is jóval kevesebb a lepedék a fogaimon. Kezdésnek nem is kívánhattam volna jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

itsnotvanessza

2018. augusztus 13.

Karácsonyra kaptam, nagyon szuper egésznap tudnám mosni a fogam:) manuális fogkeféből is oral-B-t használtam. Csak azt nem szeretem ,hogy mosom a fogam és lemerül:D akkor elő kell vennem a Jó öreg manuálist:) keves fogkrémet igényel, szerintem két-három nap után már lehet látni a változást:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Nittuska

2018. július 19.

Update :
Még mindig működik, de kifogok próbálni más elektromos fogkefét (pl Lidl-st) kíváncsi vagyok h az is ilyen erősen dolgozik-e (mert néha soknak érzem, durvának) és zavar h nem jelzi h mikor merül le

2015. Augusztus 25.
Akcióban vettem meg az Oral-B Vitality 3D White D12 elektromos fogkefét.
Hááát mint mindenki másnak nekem is furcsa volt a használata (még mindig az) furcsa h ennyire rezeg, de az eredmény csodás, hihetetlen h milyen tiszta lesz utána a fogam. Tetszik h 2p után jelez.
Csak azt bánom h nem olyat vettem ami mutatja h fel van töltve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

Update :

2015. Augusztus 25.
Akcióban vettem meg az Oral-B Vitality 3D White D12 elektromos fogkefét.
Csak azt bánom h nem olyat vettem ami mutatja h fel van töltve.

kincsq

2018. május 16.

Nekem a fehérítős fejű van, imádom használni! Sokkal alaposabban tisztít, mint a manuális fogkefék. Bánom, hogy nem vettem hamarabb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 16.

dunaimano

2018. január 20.

Születésnapomra kaptam ajándékba, de már szerettem volna egy ideje venni. Első elektromos fogkefém, azóta is ezt használom, teljesen meg vagyok vele elégedve. Puha fejjel használom, szépen tisztítja a fogaimat. Minden nap használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

marlu

2017. december 29.

Nekem is ez az első elektromos fogkefém, örülök, hogy beszereztem. :) Az elején kicsit nagynak tűnt, de már megszoktam és nagyon jó vele fogatmosni. Jól tisztít és ennek köszönhetően (szerintem) a fogaim is kicsit fehérebbek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.