Oral-B

Ár:   6090 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: liljaa, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Az egyedülálló preciziós fogkefefej minden egyes fogat körbeölel a nehezen elérhető helyek tisztítása érdekében.  A továbbfejlesztett tisztító technológia a nagysebességű oszcilláló/rotáló mozgásban rejlik.

fokyandi

2021. november 26.

Hosszú évekig használtam, nagyon ragaszkodtam hozzá, hogy ez aztán az ultra-szuper fogkefe. Viszont egyre gyakrabban volt fog-és fogkő problémám. Szinte félévente jártam fogorvoshoz. Megelégeltem és vettem egy egyszerű Dontodent sensitive fogkefét. A lágy, de sűrű kefe jobban tisztítja a fogközöket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 26.

Slau

2021. november 24.

Sokkal alaposabban tisztít ,feltűnően érezhető a fogakon és persze látható is. Szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 24.

dodeszka95

2021. május 15.

Ezerszer jobb,mint a hagyományos fogkefe.Aki ezt egyszer kipróbálja,megutálja a hagyományosat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 15.

Moszatka

2021. március 21.

4 éve használom, nagyon szeretem. A manuális fogkefékhez képest sokkal jobban tisztít, alaposabb. A hátsó fogaimat is jobban elérem vele, jobban meg tudom őket tisztítani. Nekem nincs állandóan töltőn, de így is nagyon jól bírja az akkumulátora, nem kell sokszor tölteni. Soft fejjel használom, ez nem bántja az ínyemet, pedig érzékeny, vérzésre hajlamos. A megfelelő fogkrémmel használva sokat segített a fogaim fehérítésében is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 21.

szintia729

2021. március 8.

Ár-érték arányban nagyon szuper! Sokkal hatásosabb a hagyományos fogkefénél!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.

Ár-érték arányban nagyon szuper! Sokkal hatásosabb a hagyományos fogkefénél!

Vivien77

2020. november 18.

Nagyon szeretem, érezhetően sokkal jobban tisztít. Fogtechnikus hatására vettem meg és egyáltalán nem bántam meg! Mondjuk engem is picit zavar, hogy fél percenként jelez, de legalább így biztosan tartva van az idő :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 18.

Vivi629

2020. október 20.

Ajándékba kaptam, nagyon szeretem ezt a fogkefét. 3D White fejet használok hozzá, tökéletesen tisztít és én a fehérítő hatását is érzem. Nem szokott vérzést okozni, bár nincs is extrán érzékeny ínyem. Az pedig nálam plusz pont, hogy jelez amikor készen vagyok. Folyamatosan a töltőn tartom és évek óta nincs baja, szóval számomra tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 20.

account001

2019. december 28.

Páromnak vettem ajándékba, nagyon szereti. :) Sokkal könnyebben eleri a hatso fogait is, úgy érzi, jobban tisztít.
Viszont azt a funkcióját, hogy 30mp-ként megákk egy pillanatra, mi kikapcsolnánk mert nem használjuk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 28.

Eperkelany

2019. november 11.

Nagyon szépen tisztít. Manuálisban is oral b-m volt. Tetszik, hogy nem vérzik tőle az ínyem, és ilyen tiszta még soha nem volt a fogam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

JuditTTT

2019. november 9.

Nem fog tetszeni, amit mondok, de ez nem egy túl jó termék hosszú távon. Én is használtam évekig, kettőt ki is nyírtam belőle, most nyúzom a harmadikat soft fejjel állandóan (nekem az is karcol). Tegnap voltam ínyműtéten és az orvos közölte, h. szépen feltolta az ínyemet a fogmosás. Amit magam is tapasztaltam, h. bármennyire óvatos vagyok vele: karcolgat és vérzik tőle az ínyem. Ráadásul ez nem jelez, ha túl erősen nyomom a fogra. Szóval attól, h. rányomom, kemény a soft feje is és karcolgat állandóan az nem jelent alapos tisztítást (és fogselymezés közben ez biza ki is derül mert nyilván otthagyja a fogközben és résekben a mindenféle trutymót). Sőt, elintézi az ínyt hosszú távon. Lehet, h. nem mindenkinek, de az a szerencsés nem én vagyok. Szóval helyette a Curaproxot ajánlotta az orvos, h. mentsük, ami még menthető. Elektromos fogkeféből esetleg, ha minden áron ragaszkodnék az elektromoshoz, de íny szempontból nem ajánlott, akkor Phillips Sonicot Gum expert. De az ínynek ezek hosszú távon nem tesznek jót, mert túl erős a hatás, ami éri miatta a szöveteket. Szóval elektromos fogkefe inkább csak afféle kiegészítő fogápolási eszköz kellene legyen, heti 4-5 alkalomra max. Helyette fogselyem és előtte puha sörtével átmasszírozni az ínyt, majd a fogakat átkefézgetni. Legalábbis ez a helyes fogápolás a szakértő szerint. A plusz baciöléshez meg ott a szájvíz. De napi kétszer elektromos fogkefe egyáltalán nem ajánlott. Nekem mindig ilyen készülékem volt. Ezek után már csak ritkán fogom használni, az biztos. Azt hinnéd, h. jót teszel vele magadnak, közben pedig pont az ellenkezője igaz. Némi pozitívum: fehérítő hatást én is tapasztaltam (naná, lemarja a fogat :D), jelez, ha kész van, könnyű használni. Olyan nem is tudom... 'lusták fegyvere, ami visszaüt' érzetem van ezzel a termékkel kapcsolatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 9.