Oral-B

Ár:   6090 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: liljaa, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Az egyedülálló preciziós fogkefefej minden egyes fogat körbeölel a nehezen elérhető helyek tisztítása érdekében.  A továbbfejlesztett tisztító technológia a nagysebességű oszcilláló/rotáló mozgásban rejlik.

_ca_

2013. november 16.

Öt év után adta meg magát, addig kiválóan ellátta a feladatát. Igaz, a drágább elektromos fogkefék többet is tudnak nála, de nem is vagyok benne biztos, hogy szükségem lenne mindenféle csodafunkciókra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 16.

LaMaggie

2013. szeptember 30.

Szülinapomra kaptam, nagyon vágytam már egy elektromos fogkefére! Sima fogkefével soha nem tudtam megtisztítani a fogaimat. Kicsit durva, de biztos hozzá szokok majd. Tetszik, hogy jelez két perc múlva. :) Kíváncsi leszek, meddig bírja egy fej hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 30.

Adnilem

2013. szeptember 13.

Évek óta nyúzom én is, nagyon meg vagyok vele elégedve. Hagyományos fogkefét nem is használok (csak utazáshoz). Nagyon jól tisztít, a kicsi fejjel mindenhová el lehet érni. Szeretem! :D Jó, hogy a fejen lévő indikátor kopása jelzi, mikor érdemes cserélni.

Hogy negatívumot is mondjak: A zsinórja nem túl hosszú, így nehéz a töltőnek megfelelő helyet találni. Utazáskor én egyszer már megjártam vele, mert beindult a táskámban és lemerült, majd meg is adta magát az akksi, vennem kellett egy másikat (mármint egy másik készüléket, mert az akksi ugye nem kivehető... sajnos).

Pótfejet a netről érdemes rendelni, a drogériákban, elektronikai üzletekben elképesztően drága, de legutóbb az Ázsia centerben is láttam nagyon jó áron (bár azt nem tudom valóban eredeti-e, én nem mertem megvenni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

diamond69

2013. augusztus 3.

Kb 2-3 hete vettem kemény 4.990,-ért, és még egy max factor 2000 calorie szempillaspirál (bolti ára 2-3000,- ) is járt hozzá (pont ilyet használok).
Nekem a fogorvosom javasolta, mert kicsit elöl egymásra vannak torlódva a fogaim és nagyon nehéz volt tisztítani, a lepedék könnyen lerakodott ami elég büdös tud lenni, illetve egy idő után fogkővé alakul. Maximálisan elégedett vagyok vele, látványosan sokkal jobban tisztít és sokkal kevesebb fogkrém kell hozzá (habár az az igazi frissesség érzés így nálam elmarad). Az is nagyon jó, hogy jelez ha letelt a 2 perc. Én 3D white fejjel vettem ami tényleg látványosan fehérebbé varázsolta a fogaim. A fejek hozzá lehet, hogy drágának tűnnek, de egy 4 db-os csomag elég egy évre és kb ezer ft-ból ki is jön egy db, ha a drágább helyeken vásároljuk. Vaterán jóval olcsóbban lehet hozzá fejet venni, illetve érdemes a webshopokban kutatni. (pl ez a fogkefe spirál szett is valahol közel kétszer ennyibe kerül..)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

timity

2013. július 5.

A mai napig örülök, hogy van ilyenem! A kézi fogmosás és e között ég és föld a különbség! Hiába mostam alaposan fogat "normál" fogkefével, és próbáltam óvatos lenni, az ínyem valahol mindig vérzett. Mióta átálltam erre az elektromosra, sokkal alaposabban tudom tisztítani a fogamat, mégsem "kell rányomnom", viszont tisztább érzést biztosít. Ami nálam nagy szó: fogorvos is megdicsérte a fogamat, és mondta, hogy nem kell fogkövet leszedetnem! :) Már ezért megérte! Nagyon jó, alap tudású, de annál hasznosabb fogkefe! Ajánlom!

Update: Pontosan ma vettem meg fél éve! Az aksija tökéletesen működik, ugyan olyan mint az első nap. Remélem hosszú ideig bírja majd, mert remek fogkefe! Ha elutazom nem viszem magammal, mert egyszer már megjártam vele.. Nem ért el a zsinórja a dugaljba.. Lehetne hosszabb is.. :P Egyébként kissé hangos, de meg lehet szokni. Ár/érték arányban a legjobb! Barátnőmnek van egy Mülleres, Sensident elektromos fogkeféje, és az 5. hónapban elromlott a motorja.. Ez legalább minőségi, megbízható termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 5.

Babooca

2013. június 26.

Kiskoromban ilyet vett nekem Apu, ahogy "megjött" az eszem és rá tudtak venni a normális, gyakori fogmosásra. Azt nem szerettem csak benne, hogy nagyon hangos volt reggel, így mindenkit felébresztettem vele, de emlékszem, hogy Apu mindig büszke volt, amikor erre ébredt, merthogy betartottam a kérését. :) Apukám a mai napig ilyeneket használ, én már rátértem az ionizálósra, azt is Ő vette nekem ajándékba, az már halkabb, de a jó öreg kézi fogkefe is megtalálható a fürdőszobában. Az ionizálóshoz képest ez nem nyújt akkora wow élményt, de akkoriban ez is megfelelt. A pótfejek ezekhez nem valami olcsók sajnos. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 26.

Nessy

2013. június 26.

Régen volt egy más márkájú elektromos fogkefém aminek a rezgésétől megfájdult a fejem, így nem is használtam és nem is mertem sokáig megvenni az Oral-B-t. Aztán elszántam magam és azóta is örülök hogy megvettem!!! Alaposabban tisztít mint a kézi fogkefe, tényleg szeretem.
Nekem a világosabb van meg amihez alapból fogfehérítős kefe volt, aminek gumis a közepe, de már egy ideje az olcsóbb sima kefét veszem, ugyanolyan jó, nincs különbség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 26.

huncutka

2013. június 26.

Már 3. éve használom, ez volt a legjobb ajándék amit kaptam :)
Imádom, bár most már gyorsabban merül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 26.

Már 3. éve használom, ez volt a legjobb ajándék amit kaptam :)
Imádom, bár most már gyorsabban merül.

liljaa

2013. május 11.

Az első elektromos fogkefém, a fogorvos javasolta, hogy váltsam le a kézit. Megérte, tényleg könnyebb elérni és alaposan megtisztítani vele még a leghátsó fogakat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

manitia

2013. május 6.

Nekem a whiteninges van azt hiszem. Nagyon szeretem, jól tisztít. Nem bántam meg. :)) Egy gond van csak Velem, mindig elfelejtem töltőre rakni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 6.