Oral-B

Ár:   6090 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: liljaa, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Az egyedülálló preciziós fogkefefej minden egyes fogat körbeölel a nehezen elérhető helyek tisztítása érdekében.  A továbbfejlesztett tisztító technológia a nagysebességű oszcilláló/rotáló mozgásban rejlik.

eszterbarna

2016. október 5.

Imádom! Ezerszer jobban tisztít, mint a hagyományos fogkefe, annyira érezhető a különbség, hogy az hihetetlen... És mivel ilyen kicsi a feje, ezért tényleg sokkal alaposabb, mert mindenhová befér. Nekem különösképpen az volt a legnagyobb problémám a hagyományos fogkefével, hogy aránylag nagyobbak a fogaim, míg a szám elég kicsi, így a nagy fogkefefejjel a hátsó részleg tisztítása kb lehetetlen volt - egészen eddig. Nagyon sajnálom, hogy csak most kaptam ilyet, szerintem ezzel lyukas fogam se lett volna még jó sokáig ha ezt használom a kezdetektől.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 5.

szlavikmaria

2016. augusztus 28.

Sokáig szemeztem vele,de végül egy Rossmannos akció keretén belül beszereztem. Az első fogmosás nagyon vicces volt,kicsit féltem, hogy nem fogom megszeretni,de végül nem így lett. Már nagyjából 2 hete használom,és teljesen beleszerettem. A fogaim érezhetően tisztábbak, sz'tem fehéredtek is valamennyit. Olvastam a tájékoztatón, hogy eleinte okozhat fogínyvérzést,de nálam ez teljesen elmaradt. Még annyit, hogy tegnap este és ma reggel sima fogkefét tudtam használni,és nagyon hiányzott az elektromos. :) Drágább, az tény,de ha akciósan be tudjuk szerezni a készüléket és a pótfejeket, sz'tem nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Lina14

2016. augusztus 19.

Sosem gondoltam volna, hogy ilyen mókás lesz a fogmosás! :D szuperül tisztít, már egy hét után éreztem a különbséget, és így gyorsabban is megvagyok vele. Szuper kis szerkentyű!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Enne

2016. július 17.

Születésnapomra kértem egy hálózatról tölthető változatot, ez 3 hónapja volt és azóta csak ezt használom. Először nagyon furcsa volt használni, láttam, aki lentebb is megjegyezte ezt. Az első két használat után tanácstalan is voltam, mert egész máshogyan kell kezelni, mint egy manuális fogkefét, egyszerűen engedni kell neki dolgozni (mindig helyette akartam mosni a fogamat). Tehát megszokható, olyannyira, hogy utána el is felejtjük a sima fogkefét használni (legalábbis én). Gyönyörű eredményt produkál, simák és sokkal tisztábbak a fogaim tőle. Ami nem tetszik, hogy nagyon drágák a pótfejek hozzá, de a leírás szerint 3 hónapra elég egy, úgyhogy végülis jobban kijövök, mint amikor a manuális fogkefét havonta váltottam. 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

Lisien

2016. július 17.

Régóta vágytam már egy elektromos fogkefére, de mindig letettem róla, mert drága, mert más kell jobban, stb. Most viszont olyan jó árban volt, hogy gondolkodás nélkül repült a kosaramba. Azt hiszem ,hogy 4300 Ft volt talán. Én az utolsó 3D White fejesre csaptam le. Nagyon megérte. Nem is gondoltam volna, hogy ennyire hamar meglátszik majd a különbség. Sokkal jobban tisztít, tetszik a 2 perces jelzés és határozottan javít a fogaim színén is. Már a 4. használat után is látszott. Most már 2 hete nyúzom és annyira látványos, hogy már más is megjegyezte. Sajnos a káros szenvedélyek eléggé elszínezték a fogaimat. A fej hozzá tényleg nem lesz a legolcsóbb, de mivel ilyen hatékony, ezért megéri nekem. Soha többet manuális fogkefe. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

rose

2016. június 29.

Nagyon jó kis fogkefe, viszont az első napokban úgy éreztem, hogy ki fogja rázni a fogaimat a helyükről, annyira erősen rezeg. A hozzáadott 3D White fej nekem nem tetszett, alig volt rajta sörte, a gumis részt pedig feleslegesnek éreztem, holott az teszi ki a fej több, mint felét. Másik fejjel tökéletes, sokkal jobban tisztít, mint egy hagyományos fogkefe, és nagyon praktikus, hogy tölthető. Ár-érték arányban szuper vétel volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

Delani

2016. június 5.

Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a fogkefét, pár hete használom de már szemmel látható a változás a fogaimon. Akciósan vettem csomagban összesen 3 fej van így hozzá . Régóta szerettem volna de nem bántam meg hogy megvettem, egyetlen baj hogy nem jelzi a töltési szintet .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 5.

kovacsrekaa

2016. május 31.

4500 forintomba sem kerult kuponnal ez a fogkefe. Nagyon jol tisztit, es tetszik benne hogy barmilyen oral-b fejet vehetek ra. Szamomra a legnagyobb negativum az, hogy a toltesi szintet nem jelzi. Eleg feledekeny is vagyok, igy szinte mindig fogmosas kozben all le. Amikor eszembe jut, akkor fel szoktam tenni toltore. Nekem hianyzik ez a kis egyszeru funkcio. Sima kis legolcsobb led is eleg lett volna. Villamhatna fogmosas kozben ha merul..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 31.

Guffyyy

2016. május 2.

Alaposan tisztít, sokáig bírja egy töltéssel, csendes, jó kialakítású fogkefe. Árban lehetne egy kicsit olcsóbb hozzá a pótfej, de összességében nálam max pontos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

Kodi

2016. május 2.

Ha elektromos fogkefe, akkor Oral-B mondotta egyszer barátosném, és én azóta is tartom magam ehhez. Egyszer saját fülemmel hallottam a dm-ben, hogy nem adnak el belőle sokat, mert a saját márkás, fele annyiba kerül és tudja ugyanazt, csak elemes. Hát kérem szépen itt vagyok én, ennek az állításnak a legjobb megcáfolója! Megvettem ugyanis a saját márkásat is, mert gondoltam, hogy kell egy pót, és utazásokra talán praktikusabb is, elemet csak kapok mindenhol, nem kell vinni a töltőt is. DE nem... nem tudja azt, amit az Oral-B fogkefe, mégpedig azért nem, mert sokkal kisebb fordulatszámon pörög a feje, és ez a tisztításon is érződik. Ne vegyétek be a maszlagot, nem rossz termék a dm saját márkás elektromos fogkeféje, de nem ugyanolyan jó! A fej forgása csigalassú az Oral-B-éhez képest. Megéri az árát az Oral-B egyszerűbb típusa is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 2.