Organic Mission

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2012. június 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Bőrújraépítő éjszakai arckrém - hatóanyagai segítenek a bőr struktúrájának megújulásában. Természetes hyaluronsav-tartalma segít a bőr feszességéért felelős kollagén- és elasztin újraépítésében. Radikálisan csökkenti a szabadgyökök számát.

csipita

2015. január 8.

Sajnos, már a cég sem létezik! Életem legjobb arckréme volt. Mindent tudott, ami elvárható. Könnyen beszívódott, de nem maradt száraz érzés utána, jól lehetett rá sminkelni, és egyszerűen jól éreztem magam tőle. Nagyon sajnálom, hogy a jó dolgok nagyon sokszor megszűnnek!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 8.