Organic Surge

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Trixi, Módosítva: 2013. augusztus 7.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kéz-és körömápoló krém organikus levendula és muskátli illóolajokkal. Puhít és újrahidratál, a bőrnek kedves összetevőket tartalmaz. SLS és parabenek nélkül.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Trixi

Korcsoport: >54
2013. július 29.

Finom, gyógynövényillatú kézkrém. Annak ellenére, hogy gyorsan beszívódik, érezhetően hidratál és ápol. Nem irritálja a bőröm, nyugtatja és puhítja. A nem bőrbarát kézkrémekhez képest drága, de nagyon megérte, akciósan vettem egyébként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. július 29.