Organic Surge

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ella, Módosítva: 2016. március 8.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Tusfürdők

Organikus őszibarackkivonatot és mandula illóolajat tartalmazó tusfürdő

• hidratálja és kondicionálja a bőrt
  • természetes antioxidáns tartalma révén nyugtatja a bőrirritációt

Ella

2016. február 23.

Még talán 2014 nyarán kaptam a névnapomra a férjemtől, de csak most jutott eszembe (sajnos INCI-vel nem tudok szolgálni, már nincs meg a tubusa). Nagyon odáig volt tőle, hogy organikus, ezért vette meg nekem. Natúr illata volt, barackot abszolút nem éreztem benne, mandulát sem (mert mandulaolaj is van benne elvileg). Zselés, nagyon-nagyon minimálisan habzik és csak akkor, ha a kádba nyomom és a zuhanyrózsából folyó vízzel felhabosítom (lányokat is fürdettem vele egyszer). Semmi extrát nem éreztem, nem lett puhább a bőröm. Nem tudom, mennyi az eredeti ára, de remélem nem túl drága. 3-ast adok neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.