Organiqa

Ár:   1020 Ft és 1710 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   125 g és 250 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: FeMeli, Módosítva: 2017. szeptember 4.

Ár:   1020 Ft és 1710 Ft
Kiszerelés:   125 g és 250 g
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb

A perui maca gyökérből készült őrlemény kiváló természetes hormonszabályozó. A női és férfi hormonrendszer egészséges működéséhez ajánlott.

A maca egy Dél-Amerikában honos, a perui Andok magaslatain termesztett erősítő és energetizáló növény. Vadon termő évelő, a retekkel egy családba tartozó ehető, gumós növény. Gyökerét szárítás után megőrlik, ezt fogyasztjuk. A növényt az inkák már 2000 évvel ezelőtt is használták gyógyászati és étkezési célokra is. Használták a női és a férfi termékenységi problémák kezelésére, impotencia, erekciós zavarok megszüntetésére is. A petefészkek működését szabályozva segít a menstruációs zavarok, valamint a változókori problémák kezelésében. Gyakran emlegetik természetes hormonszabályzóként is, melyet adaptogén tulajdonságainak köszönhetünk.

Legfontosabb vitaminok és ásványi anyagok a maca gyökérben: B1, B2, B12, C-vitamin és kalcium, foszfor, réz, cink, magnézium

Jótékony hatások: javítja a memóriát, növeli az állóképességet, a vér oxigénszintjét, hormonkiegyensúlyozó hatású

Doryca007

2019. május 3.

Tok jo termeszetes segitseg a hormonproblemakban, es javitja az eronletet, szellemi frissesseget is! 🙃 Az illatat is nagyon szeretem, kapszulakba toltve viszem a szervezetbe, igy kisebb esellyel marad ki a napi rutinbol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 3.

magichand

2018. május 17.

Az íze miatt szoktam venni, turmixba, sütibe pakolom. Pms ellen nagyon szuper, plusz a magas vitamintartalma miatt megszűnik a nassolhatnék. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 17.