Organique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beautyby_Niki, Módosítva: 2013. július 31.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Testápolás

A bőrfeszesítő, anti-cellulit hatású testápoló, gazdag kávé kivonatból származó koffeinben, amely intenzív zsírbontó hatású és segíti a méreganyagok eltávolítását. A PEPHA-ACTIVE mikroalga komplexum növeli a sejtek energia szintjét, aktiválja az élettani folyamatokat. Az E- és C-vitaminok védelmet nyújtanak a szabadgyökök káros hatásaival szemben. A shea vaj táplálja és kisimítja a bőrt, növeli a rugalmasságát. A hozzáadott glicerin segít megőrizni a bőr megfelelő nedvesség szintjét. Minden bőrtípusra, különösen a cellulittal, zsírpárnákkal rendelkező személyek számára javasolt.

beautyby_Niki

2013. február 28.

A feszesítő kezeléseket nálunk ezzel a termékekkel végzik. Először a fekete szappanja, majd a bőrradírja, ez a maszk, végül a krém.
Mellette szól, hogy isteni az illata, nekem diós süti leginkább. Azért ahhoz képest, hogy organique termékcsaládból van, igencsak meglepődtem a krém összetevőinek kielemzésénél. Kicsit csalódás is, mert az ára viszont igencsak borsos. Önmagáról a krémről viszont együttesen a termékcsaláddal együtt tudok nyilatkozni, mivel így használjuk, önmagában nem. Együttesen viszont 5 alkalom után már látványos eredménye van. 5 pontot adnék a teljesítményére, de az összetevői és az ára miatt marad a 4. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.