Organique

Ár:   7140 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: beautyby_Niki, Módosítva: 2013. július 31.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A koffeinben gazdag arabica kávé illatos őrleménye a cukor kristályokkal együtt kiválóan távolítja el a bőr felszínéről az elhalt hámsejteket és egyéb szennyeződéseket, javítva a mikrokeringést. A koffein a klorogénsav tartalmával együtt segíti a zsírbontást. A shea vaj és méhviasz táplálja, kisimítja bőrt, telíti E- és C-vitaminokkal. Radírozás után a bőr hidratálttá, tömörré és rugalmassá válik. Minden bőrtípusra javasolt, különösen a helyi zsírpárnákkal, cellulittal rendelkezők számára. Használati javaslat: erőteljes dörzsölés nélkül masszírozza át a nedves bőrt, majd alaposan öblítse le. Hetente néhány alkalommal használja.

beautyby_Niki

2013. február 28.

Nekem ha testradírról van szó, akkor csakis ez!
Isteni illata van ( nekem diós süti) , és elképesztően radíroz.
Nagyobb darabok vannak benne, és radírozás után, olyan finom bársonyos és puha érzetet hagy sokáig.
Én próbáltam már az avon-os testradírokat is, illetve body shop és alterra termékeket is, de ez felettük áll mindenben.
Az ára- mint a család többi tagjának is- igencsak borsos, de aki minőségi terméket akar, annak csakis ezt ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.

Nekem ha testradírról van szó, akkor csakis ez!
Isteni illata van ( nekem diós süti) , és elképesztően radíroz.