Organique

Ár:   3740 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beautyby_Niki, Módosítva: 2013. február 27.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Testápolás

Marokkói ősrégi tradicionális eljárással előállított természetes szappan fekete olivából és olajából. Sötét, majdnem fekete, természetes illatú paszta összekeverve vízzel krémes, habos állagúvá válik. Használható egész testre – arcra, hajra is, kiváló a kisbabák mosdatásához is. Tisztító hatása mellett kiváló hidratáló hatású, a bőr bársonyosan tiszta, egyenletes lesz. Még a nagyon száraz bőr számára is tökéletes komfort érzetet biztosít a szappanokra általában jellemző húzó hatás nélkül.

Lyah

2015. február 7.

Már két hete megvan, de nem akartam elhamarkodottan véleményt formálni. Az első benyomás, ami nem volt túl pozitív, az az, hogy ez nem csattos üvegben jött, hanem egy műanyag tégelyben, aminek fém hatású műanyag teteje van, csavarós. Ennek persze semmi köze a belbecshez, de akkor is...ahonnan rendeltem, ott a képen csattosban volt, szóval a termékígéret egy kisség sérült. Belül: a kép alapján egy kicsit kevésbé puding szerű állagra számítottam, de igazából ez nem akkora gond. Az illata inkább szag, de nem vészes. Nagyon jól tisztít, a mitesszereimet nem tisztítja ki, de nem is nagyon hagyom a bőrömön sokáig, egyszer majd kipróbálom úgy is. Egy kicsit szárít ezért nem használom minden nap, és amikor igen, akkor is csak este, hogy egy erősebb hidratálót kenjek utána a bőrömre. Az viszont tény, hogy mióta ezt és két másik terméket használok még, a legszebb a bőröm, hosszú idő után. Szerintem - ha egyszer elfogy-, újra fogom venni. Hozzá kell tennem, hogy mióta nem iszok tejet csak mondjuk havonta egyszer, és megiszom a napi két liter vizet (előtte két pohárral is elvoltam egész nap), sokkal kevesebb erőfeszítésbe kerül a bőrömet rendben tartani. Mindenkinek, aki mindent végigpróbált már és semmi sem használt, és cisztikus aknéval küzd, javaslom, hogy próbáljon ki két hetet vagy inkább hármat tej nélkül. Lassan tisztul ki a szervezetből, nekem egy bögrének három napig van hatása a bőrömön, de megéri kirpóbálni. Bocs, hogy ezt itt ilyen hosszúra eresztettem, de ezt mindenképpen meg szerettem volna osztani másokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 7.

beautyby_Niki

2013. február 28.

A fekete szappan jó tulajdonságairól regéket lehetne mesélni. Mi ezt használjuk a feszesítő kezeléseknél és imádjuk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil