Oriflame

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ecsetek

Az ecset applikátorának kialakítása megkönnyíti az alapozó felvitelét, egyenletes hatást eredményez.

Anyaga: nejlon, alumínium, fa.

Bloodinmyvein

2015. április 11.

Nagyon örültem mikor megláttam 400 forintért, azonnal le is csaptam rá. Eddig én is kézzel vittem fel az alapozót, ezért sokat kellett vele reggelente pepecselnem, de ez az ecset teljesen megkönnyíti a dolgomat. Szépen eldolgozható, nem visz fel túlzott réteget, nekem egyáltalán nem csíkoz. Külsőre is nagyon pofás, tetszik a kialakítás. Teljesen bevált! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

Charis

2015. április 4.

Ez az első alapozó ecsetem, így összehasonlítási alapom nincs. 400 Ft-ért vettem leárazva, teljesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 4.

BeautyByCATherine

2014. december 15.

Nos, én is leárazva vettem. Úgy megérte megvenni, de teljes áron már nem venném meg!
Nem az a tipikusan puha szőrű ecsetke, inkább mű... szilikonos. Bár elég stabil és sok mosás után sem hull a szőr belőle. De kicsit valóban csíkoz, ha az egész arcomra viszem fel az alapozót ennek az ecsetnek a segítségével. Úgyhogy arra a célra más ecsetem van. Ezt inkább a szemem alatti sötét karikák eltüntetésénél használom. És ha picit csíkozódna, azt púderrel eltüntetem.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 15.

tara95

2014. május 1.

Amikor megrendeltem még nem tudtam használni így félre is tettem. Majd nem olyan régen előástam mert a korrektorom sajnos kicsit sötétebb és ha ujjal dolgozom el, akkor látszik. Alapozót nem használok így nem tudom, hogy azoknál hogy működik de a catrice camouflagehoz tökéletes. Mindig előkerül ha sminkelek nagyon megszerettem. Igaz, hogy már ragasztva van szegény de egy szál szőre sem hullott még ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 1.

Gituccci

2014. január 9.

Leárazva vettem, de kicsit sem bántam meg. Megérte!!
Nagyon tetszik a kivitelezés, csinos kis ecset. :)) Könnyedén és egyenletesen fel lehet vinni az alapozót, picit csíkoz amit elkell dolgozni. De ha púdert is használ az ember, ez nem nagy probléma. Gyorsan lehet vele dolgozni, ami a reggeli sietségben nagy előny.
Én is tisztítottam már és szerencsére még ugyan olyan, mint újkorában. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 9.

Leárazva vettem, de kicsit sem bántam meg. Megérte!!
Én is tisztítottam már és szerencsére még ugyan olyan, mint újkorában. :))

Princess

2013. december 21.

Én is kimostam már párszor, szerencsére nem hullik! Minden alapozás után ki kell mosni? Mert egyértelmű, hogy kimossa az ember hetente, de naponta használom az ecsetet. Egyébként nagyon szépen el lehet vele dolgozni az alapozót, csak oda kell figyelni, mert csíkokat hagy, ha nem dolgozzuk el rendesen! Megérte az árát, bár még ez az első alapozó ecsetem, de sokkal jobb, mint kézzel felvinni az arcra, mert kevesebb alapozó elég. Szivaccsal rémálom, az ecset az igazi! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 21.

Ewyca

2013. március 21.

Hát azért professzionálisnak semmiképp nem mondanám...Ez egy átlagos "elhasználom"ecset,de ha már ennyi pénzt költök valamire,nem ezt venném.Teszi a dolgát,de azért néha hullajtja a szőrét,nekem kicsit durvák,nagyok és vastagok benne a szálak,ennél a hasonló árkategóriájú elite ecsetek ezerszer jobbak:puhák,ennyire nem hullanak,könnyebb kimosni..
Én elég olcsón vettem,így ár -érték arányban kap egy hármast.
UPDATE:tévedés!!!ROSSZ termékhez írtam véleményt.
Őt szeretem,semmi szőrhullás,pedig én minden használat után mosom.
A szálak viszont ebben is picit vastagok,ezért kis csíkok maradhatnak,amit el kell dolgozni alaposan.Összességében ár-érték arányban egy nagyon jó kis ecset,és egy erős négyest érdemel:)Elsőre valahogy a púder ecsete került a kezembe,és azzal próbáltam alapozni,néztem is,hogy ez a termék nagyon nem stimmel:DDe miután rájöttem a bakira,már pozitívan csalódtam:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

Én elég olcsón vettem,így ár -érték arányban kap egy hármast.
UPDATE:tévedés!!!ROSSZ termékhez írtam véleményt.
Őt szeretem,semmi szőrhullás,pedig én minden használat után mosom.

ribizli

2013. március 20.

Puhák a szálai, nem hullanak, szépen el lehet oszlatni az alapozót az arcon, még nem próbáltam profibbat, úgyhogy nincs összehasonlítási alapom, de nem is cserélem le, ez bevált, és jó áron van, főleg ha akciós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 20.

pink sunrise

2013. március 2.

Első találkozásunkkor fejét vesztette .....kiesett a nyeléből,ezért ragasztás lett a vége...Azóta jól birja,de vannak jobb alapozó ecsetek is.Első alapozó ecsetem volt,annak pont megfelelt,Szépen el lehet ezzel is dolgozni az alapozót,csak picit többet kell pepecselni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 2.

timcsike1989

2012. december 20.

Nekem se hullik és mosás után is ugyanolyan, mint új korában. Vigyázni kell vele mert vastagon keni fel az alapozót, bár lehet csak én vagyok tök béna :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 20.