Oriflame

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ecsetek

Az ecset applikátorának kialakítása megkönnyíti az alapozó felvitelét, egyenletes hatást eredményez.

Anyaga: nejlon, alumínium, fa.

dyta_93

2012. december 14.

Én már elég régóta szinte napi szinten használom. Tényleg olcsó és talán pont ezért nem is a legprofibb ecset de alapos munkával szépen el lehet vele dolgozni az alapozót, a korrektort viszont már az ujjammal dolgozom el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 14.

azursatellite

2012. november 8.

Csak azért rendeltem meg mert olcsó volt és gondoltam akkor jöjjön az egész kollekció. Alapozásra nem fogom használni, én ujjal szeretek dolgozni. A korrektort viszont szépen eloszlatja a szemkörnyéken (aminek egyébként nem erőssége ezt magától megtenni). Ha olcsó alapozó ecsetet keresel megtaláltad, nem rossz, de komoly munkához ez az ecset kevés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 8.

adra

2012. október 21.

Hát... Nem egy főnyeremény, az biztos. Valahogy túl hosszúak a szőrszálak, és meghajlanak az arcon, és nem dolgozzák el rendesen az alapozót. Ha jól emlékszem 990 ft-ért vettem, tehát annyira sokat nem vártam tőle, de valahogy még azt sem teljesítette. Amikor meg kimostam, fekete lötty jött ki belőle az alapozó mellett, ami kicsit megrémisztett. Első használat előtt mindenképpen mossátok ki :/ !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 21.

Gift Box

2012. szeptember 16.

Én már kétszer megmostam, és sem előtte, sem utána nem hullott a szőre, ugyanolyan puha maradt, nem álltak szét a szálak sem.
Szerintem mindennapi használatra tökéletes, de picit talán óvatosan kell vele bánni, mert apró csíkokat hagyhat maga után, ha nem dolgozzuk el megfelelően az alapozót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 16.

shara88

2012. szeptember 4.

Sok ecsetet használok, de ez az első alapozóecsetem, amit a héten vettem. A szálak puhák és kellemesen símogatják az arcbőröm. Tökéletes egyenletességgel viszi fel az alapozót. Még nem tapasztaltam szőrhullatást, igaz, eddig csak 3x használtam. A héten szeretném kimosni, majd meglátjuk, hogy viselkedik. Egyelőre kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 4.