Origi

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tothivett, Módosítva: 2018. május 22.

Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Egyedülálló összetételű bőrbarát babafürdető, mely bio sheavaj és kecsketej tartalmával puhává és hidratálttá varázsolja a baba finom, érzékeny bőrét, védi a kiszáradástól, megóvja annak természetes lágyságát. Sőt a selymes fürdő a koszmó ellen is sikeresen veszi fel a harcot.

Natúr illatát a természetes összetevők adják, nem tartalmaz illatanyagot, hipoallergén, tenzid-, színezék- és tartósítószermentes.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)

Kaolin 0 0