Orly

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Perfect Nails nagykereskedés   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malvina, Módosítva: 2012. augusztus 27.

Lelőhely:   Perfect Nails nagykereskedés
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Hatásosan és kíméletesen eltávolítja az elhalt körömbőrt. Egyúttal eltünteti a köröm foltjait és elszíneződéseit, ezáltal a köröm fehérebb lesz.

Kiszerelés: 9 vagy 18ml

Coffee123

2020. július 31.

Nagyon szeretem, jól teszi a dolgát. Csak mivel nehezen beszerezhető és alapáron drága, más márkára váltottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 31.

juditkaa70

2016. január 1.

Jól és gyorsan oldja az elhalt bőrt. Nagyon jó kis termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 1.

Jól és gyorsan oldja az elhalt bőrt. Nagyon jó kis termék!

malvina

2014. május 17.

Géles - zselés állagú, illat nélküli folyadék. A körömbőrt tényleg felpuhítja 1-2 perc alatt, de ezután ajánott minél hamarabb lemosni, mert erősen ki is szárítja a bőrt és a körmöket is. Ezután könnyen feltologatható a körömbőr a megfelelő eszközzel. Kissé viszont ijesztő az angol nyelvű leírás a terméken: 5 percnél tovább nem maradhat a bőrön, érzékeny bőrre nem szabad használni, illetve szembe kerülve vakságot okozhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 17.

Glara

2013. április 14.

Jól és gyorsan oldja az elhalt bőrt és tényleg eltünteti a köröm elszíneződéseit- a körömágytól számított fél centin. A régebbi rétegeken már nem annyira hatásos, de elsősorban nem is emiatt használom. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 14.